SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953944

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Kolego misiaczex w samo sedno : Nie mozna zamykac sie na doswiadczenia innych osob tylko temu ze niepasuje do utartych dla nas schematow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Jak juz pisalem, kazdy ma swoj rozum i wyciagnie swoje wnioski. Za malo mamy danych by to wszystko wywlekac. Moze to byla jedna trefna partia bo dostawca skladnika aktywnego mial duze zamowienie z europy, a za male moce produkcyjne? Moze inny powod. Faktem jest, ze jest to jak na ta chwile jedyne oswiadczenie o wpadkach Sabre, wiec spokojnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Sprawdziłem "niemiecki" Sabre w strumieniu za 23 zł ze Sharga. Jest tragedia, zasięg 1 metr. Nie kupować.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5717
Greek
O czym ty do mnie piszesz ?? Czy ja komuś wciskam i popieram tylko i wyłącznie jedna markę ? Owszem uważam za orografia posira jest na poziomie tw1000
Co to miało by znaczyć ? Ja nie pojawiłem się tutaj jak filip z konopi i nie zacząłem zachwalać nowego fox-a. Co do sabre owszem jeden raz nie zadziałał osobnik najprawdopodobniej po amfetaminie. Co nie zmienia faktu że sabre jest dobrym standardem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Ze zrozumieniem również czytać nie potrafisz ?? Nie mogę pojąć co masz na celu pisząc takie bzdury w moja stronę ? Opisałem jakich miotaczy używałem i jak mi się to sprawdzało na pytania innych użytkowników czy polecam stwierdziłem ze mogą śmiało kupować czy ja pisze coś w stylu "nie dajcie się oszukać kupujcie tylko Foxa"?? Czy również mogę polecić z doświadczenia lub opini Mace lub coś innego ? Nie odwracaj kota ogonem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem moje posty na temat "wychwalania nowego foxa" i wtedy się odnoś z sensem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5717
W jednym zpostów opisujesz że mace jest mocnieszym gazem od sabre jakim cudem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Aha teraz temat zszedł na Mace nie wyrabiam już za twoimi oskarżeniami hehe jeżeli chodzi o Mace to tak żel jak dla mnie działał mocniej niż sabre a wypsikalem z tego co pamietam dwie małe puszki i ostanio jedna duża i napewno dłużej do siebie dochodzili po Mace niż Sabre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Henel, a ktory?? Ten z twistem czy normalny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Ten normalny, crossfire.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium