SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Jeżeli chodzi o gaśnice to jednak wybrałbym frontka owszem byłem bardzo zadowolony z żelu Mace do używania wewnątrz i Wgl, gaśnicy ich nie miałem ale jakoś bardziej przekonuje mnie Sabre w porównaniu duża butla żelu Mace a frontek .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Greek, zakupiłeś French CS?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Wybieram się po 13,wieczorem po testach dam znać ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Wiec tak zakupiłem 3 puszki Puissance 90 2x 50 ml i raz 75(wszystko gaz Lourd) Test odbył się w garażu, strzał z 75 ml po 3 sekundach musiałem się ewakuować z garażu bo masakra, dobrze ze brama na pilot otworzyłem i udało mi się tam moralnie wejść po 15-20 minutach chociaż nadal w pomieszczeniu obok było czuć . Następna proba 50ml, to samo mega siekiera ;) pi powrocie do ciepłego domu cała twarz paliła najgorzej nos i usta podobnie miałem używając kiedyś Force 80 . 3 50 zostawiam do kieszonki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
A jaka maja date waznosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Do 2020
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Wiec bardzo mnie kusiło przez te wszystkie negatywne komentarze o francuskich cs znów udałem się do garażu i strzeliłem z trzeciej puszki.....hmmm nie sadze żeby była mocniejsza zawartość od poprzednich dwóch, to chyba ten podrażniony nos dobilem do końca hehe . Jest moc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24349


Co do nowej formuły Fox 5.3 to widać wyrażnie , że ustępuje starej , przy starej formule byli tacy goście co wlewali do oka kropelkę gazu i próbowali otworzyć oko palcami , byli tacy co dawali radę przytrzymać i otworzyć oko po Sabre i PM 17 , ale nikomu nie udało się to przy starej formule Fox 5.3 i to była główna siła starej formuły Fox-a , czasami gość naćpany i nic nie odczuwający jak golem , mógł działać na oślep , ale jednak musiał zamknąć oczy na te 10- 15 minut . Zobaczymy jak będzie z nową formuła z 4 % OC , ja tam dam Fox-om jeszcze jedną szansę . Do do gaśniczek Mace Bear to chwilowo wysprzedali w militaria wszystkie , przewidują nową dostawę w ciągu około 2 tygodni .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ciekawe tylko po ile Mace Bear będzie, patrząc na kurs dolara, to nie będzie tanio i ciekawe, jak będzie z datą ważności.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Tutaj np. Fox nie zadziałał tak błyskawicznie jak powinien https://m.



Ten Pana również całkowicie nie zmusił do dłuższego zamknięcia oczu. https://m.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium