SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953904

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
To nie tylko crosfire
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Włożyłem cieniutka igle i jednak wszystko jak najbardziej Ok.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Podobna mialem w streamie bez crossfire
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Tam coś było w środku? Nieraz małe uszkodzenie takiej dyszki psuje cały miotacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Nie nic nie było. Mi nie zdażyło się żeby np w Sabre był kiedykolwiek jakiś problem z dysza. Nie mam obsesji jak niektórzy ze rurka pomarańczowa wewnątrz to już komuś używany przysłali. Często miałem crossfire z nalotem na dyszy i nie wpływało to na ciśnienie czy na sposób miotania. Nie ważę miotaczy nie przyglądam się przez lupę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 568
Greek, sabre red cone do testu przy okazji?
Jeśli tak, to czekam jak wypadnie po razkolejny palne sabre :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Nie, przecież już używałem i działał bardzo dobrze. To dla kolegi policjanta który pracuje w wywiadowcach bo niestety hi max z nowa dysza się nie sprawdza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Około 23 mieliśmy agresora który zaatakował dziewczynę oraz innego uczestnika imprezy. Po opanowaniu sytuacji osobnik został wyprowadzony za teren klubu, po chwili dziewczyna przybiegła po nas ponieważ ponownie zaatakował jej chłopaka na zewnątrz. Po wyjściu z klubu zauważyłem jak siedział na tym chłopaku i bombardował go ciosami. Po dotarciu na miejsce dostał ode mnie sekundowe psiknięcie sabre mk 3.5 tym z ostatniego zamówienia. Dostał na polowe buźki bo w takiej pozycji go miałem. Gaz zadziałał natychmiastowo, ręce na twarz przewrócił się obok i zaczęło się tarzanie dookoła. Po chwili dołączył mój kolega który dopsikal go nowym foxem. Masakra, poszkodowani wezwali karetkę oraz policję. Pobity mężczyzna okazał się policjantem który bawił się prywatnie. Założono mu 8 szwów na łuku brwiowym. Awanturnik nie był w stanie otworzyć oczu jeszcze będąc na komendzie czyli trwało to około 2 godzin. Pobity mężczyzna mimo tego ze odczuł działanie chmury oraz jego dziewczyna był bardzo wdzięczy
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8341
Policjanci którzy przyjechali na miejsce byli pod wrażeniem działania gazu. Osobnik był pod wpływem czegoś mocno pobudzającego dało się to zauważyć na początku kiedy wyciągaliśmy go na zewnątrz. Faktycznie ten nowy sabre jest mocno pomarańczowy widać było po jego twarzy i po białej koszulce.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1048 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18594
Czyli jednak jest to jakaś nowa formuła a nie tylko naklejka "palne".
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium