SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5699
kolejna znawczynie od siedmiu boleści, nie wiem czy nie jest opłacona przez tą firmę





Zmieniony przez - 91posir w dniu 2017-12-04 11:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Dokładnie same bzdury. Przecież ręczny miotacz gazu OC nie jest bronią w myśl ustawy o broni i amunicji. Zwykła pseudo reklama militaria.pl udająca rzekomą wypowiedz eksperta w dziedzinie samoobrony. Słowa, że obezwładnia na 30 sekund, już świadczą że uczyła się z kartki na pamięć i jej się minuty z sekundami pomyliły. Jedyna prawda to to, że jest to gadżet, tylko że zupełnie nieprzydatny. "Policyjny" jest po prostu słabym gazem i się nie sprzedaje widocznie, stąd agresywny marketing. Fora dyskusyjne czytała, ale na pewno nie te.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Przed atakującym psem też się tym nie obroni. Jedyna słuszna rada, żeby nie trzymać gazu w torebce, tylko w kieszeni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24106
`Ciekawe jakiego ,,żelu " użył kontroler że ucierpieli jacyś przypadkowi pasażerowie . Niestety w Polsce mało kto umie dobrać taki gaz że nie daje zupełnie efektu inhalacyjnego w sytuacjach gdy to jest konieczne .Oczywiście są to sytuacje raczej dla mundurowych , a nie dla cywilów w typowej samoobronie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5699
Widać że ten gaz to jakaś tandeta, nadto "agresor" pasażer był w okularach co także ma wpływ na działanie. po przeanalizowaniu nagrań nasuwa mi się jena myśl że tutaj to nie było uzasadnione używanie gazu. A co do osób postronnych które ucierpiały jak znam życie były to dziatki babki lub osoby typu "paluszek i główka szkolna wymówka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Co do tej konkretnej sytuacji to zdecydowanie użycie gazu nieuzasadnione, zresztą wg. regulaminu nie mają prawa używać ŚPB wobec pasażerów. No właśnie jaki gaz byłby najlepszy w użyciu w komunikacji publicznej? Osobiście nie uważam, żeby takie sytuacje dotyczyły tylko mundurowych. Opowiem z własnego doświadczenia, jak kiedyś często jeździłem komunikacją, to wcześnie rano jechało ze 2-3 typów ewidentnie pijanych, siedzieli na samym końcu i słownie zaczepiali pozostałych pasażerów, wulgarnie zaczepiali, albo bardzo późnym wieczorem w metrze wielki, jak szafa koleżka, ze szklaną butelką piwa w ręku siedział i dosłownie słał takie wiązki do ludzi w okół, że wszyscy się bali stać, czy siedzieć w pobliżu. Zawsze się zastanawiałem, jakiego gazu przy ewentualnej zadymie, agresji ze strony takich osobników użyć, żeby szybko rozrabiaków poskładać, a przypadkowych osób nie zagazować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1580 Napisanych postów 1399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24106
W poważnej sytuacji to waliłbym wszystkim co mam , zdrowie i życie najważniejsze . Powietrza z markowych gazów nie zatruwają pianki i żele Sabre (żele nie streamy ) , ale mają one kilka sekund opóżnienia w działaniu . Trzeba by zainwestować w Foxa Stream Grenn , lub White Lightning , te działają szybko i nie zatruwają powietrza i powinny sprostać twoim wymaganiom w takiej określonej sytuacji .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
No ja bym musiał walić Sabre Cone, bo taki mam najczęściej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
W Fox Stream Grenn i White Lightning zmienili dyszę i nie pryskają, już szeroko. Zresztą nosić chmurę Sabre na ulicę i dużego Foxa, bo średnich nie ma, nie byłoby komfortowe chyba. :)


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2017-12-06 21:40:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium