SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 955202

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Marcuos01 do kubotanu nie jest potrzebna siła fizyczna. Z tego trzeba potrafić korzystać tak jak i z tonfy na interwencjach :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 1006 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8392
Marcus01*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Kolego Marcus01, jeśli zastanawiasz się nad wielkością gazu, to podsyłam Ci zdjęcie porównujące dane wielkości: od lewej Mk 2 (53 ml.) ; Mk 3 (60 ml). ; Mk 3,5 (74 ml). https://www.fotosik.pl/zdjecie/9339f273a541a2de 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Megasmig, też polecasz Sabre? Ja przyznam, że przymierzałem się wcześniej do Walthera ProSecur 53ml z racji jego rozmiaru właśnie ale niewiele o nim wiem i dlatego zamiast kliknąć "kupuj" zdecydowałem sie najpierw napisac tutaj... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
Marcin44, ten środkowy to chyba optymalny rozmiar, niestety nie znalazłem Sabre 3.5 stożka w takiej pojemności. Chyba, że nie wiem gdzie szukać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Z tego co ja wiem, to jest to samo, tyle że z inną naklejką i drożej, z tym że np. w Niemczech Walther jest legalny, a Sabre bez niemieckiej etykiety nie jest. Była świeża dostawa w Militaria i powinny mieć długą gwarancję ważności. To mały gaz, z tym że starcza na ok. 3 sekundy tylko. Mogę Ci podesłać link do MK3. Tu masz film, jak wali ten Walther 53 stożek:







Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2019-04-08 13:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Sabre Cone 3,5 nie znalazłeś w innej pojemności, bo 3,5 to oznaczenie wielkości puszki. :) Tu masz link do MK 3 (60ml): https://kolba.pl/product/24681,gaz-pieprzowy-sabre-red-mk3-520010-c-chmura . Nie wiem czemu na stronie błędnie jest podana pojemność 54 ml. Jakbyś jednak wolał poj. Mk 2 53 ml. , to oprócz Walthera, Sabre też jest dostępny, taniej, niż Walther, z tym że im większa pojemność gazu, tym większy zasięg i dłuższy czas użycia. Pozdrawiam :)


Zmieniony przez - Marcin44 w dniu 2019-04-08 13:32:34
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1598 Napisanych postów 1415 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24340
Widzę że jesli dziewczna jest bardzo drobna to chyba te Sabre Mk 2 albo ten Walther 53 ml będzie optymalną opcją . Mała pojemność Fox-a Grenn -a ma słabsze ciśnienie, a 2 %-owa wersja Foxa nie ma zbyt wielu sprawdzonych użyć. Więc na chwilę obecną sądzę ze nic lepszego nie wymyślimy. Wersja Sabre MK 3,5 bylaby lepsza , ale jeśli kobieta jest bardzo drobna , to lepsze MK 2 w kieszeni , niż MK 3,5 na dnie torebki .A tak w ogóle to powiem wam że ja czasami to noszę gaz w rękawie, jeśli jest jakieś większe zagrożenie np muszę mijać jakiegoś pijanego typa ,to mam gaz w luźnym rękawie bluzy lub kurtki z ręką na glowicy i pionowo do góry. Ewentualne użycie będzie szybciej niż w pół sekundy .Oczywiście w ten sposób gaz przekładam bardzo rzadko, na ogół jest w kieszeni...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 66
OK dzięki za rady, zakupione Sabre Red MK3,5 Cone i na zapas Sabre Red Lipstick Stream - ot tak na wszelki wypadek jakby trzeba było poprawić :)
Jak ten duży okaże się jednak zbyt nieporęczny to dokupię MK3.
Teraz pozostanie liczyć na to żeby nie musiały być użyte do końca terminu ważności.
Ech, te dzieci... niby dorosłe a człowiek się dalej martwi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Ten Sabre Red Lipstick Stream, to akurat kiepski pomysł.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium