SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1401 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 70169
Jak już wcześniej pisałem Sabre Phantom i Sabre Red to dwie zupełnie inne formuły. Co do samego pryśnięcia, to wyjątkowo nieudane, powinien w miejscu trzymać, a nie latać łapą od lewej do prawej rozpraszając formułę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1586 Napisanych postów 1404 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24171
Widziałem osoby potraktowane Sabre i bez wstrzymania oddechu i zamknięcia oczu , nie są w stanie zrobić nic . Na tym filmiku też nie ma się za bardzo o co przyczepić , bo Ci policjanci , wykonują kilka chaotycznych ruchów na tarczę , wiedząc gdzie się ona znajduje i odpuszczają . Rafał jak chcesz coś wiedzieć to polecam Ci użyj na sobie Cannon-a i Sabre Red cone i zrozumiesz .... Na razie piszesz jak prawiczek o seksie , coś teoretycznie wiesz , ale widać że nie masz praktycznych doświadczeń .... Takie pisanie bez eksperymentów ma mały sens , praktykowano to w średniowieczu jako scholastykę i rozwój ludzkości zatrzymał się na 800 lat ...
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 103 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3626
Lata temu przetestowałem na sobie Canona, nie bezpośrednio do oka, a na palec i dopiero poparłem gałkę oczną substancją. Co mogę powiedzieć... Powiekę zamknąłem, ale zamykam też po szamponie i po kilku kroplach potu. Po teście gaz skończył w szufladzie, na pewno nie zasługuje na zaufanie.




Zmieniony przez - Artisso w dniu 2020-01-01 17:22:44

Zmieniony przez - Artisso w dniu 2020-01-01 17:24:59
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 692 Napisanych postów 673 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5717
Rafał df jeżeli chcesz u mnie zostało trochę udap-a w puszce mogę przyjechać to potestujesz i się przekonasz co mocniejsze Ale to na twoją odpowiedzialność a tego cannon-a to proponuję zastosować jako wspomaganie biegu

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 671 Napisanych postów 1002 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8342
Panowie niech sobie nosi tego wspaniałego cannona który nie ustępuje mocą a może nawet jest mocniejszy od sabre. Ulica zweryfikuje :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 103 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3626
@Greek Problem w tym, że taki post przeczyta ktoś bez żadnej wiedzy, uwierzy, kupi a później... będzie zbierał kły z chodnika
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Panowie, z bodyguardami rozmawialem ja, temu zaczepilem ich bo po 1 impreza firmowa byla nudna, a po 2 zobaczylem u nich wlasnie te RSG i bylem ciekaw ich zdania. Co moge powiedziec? Wydawali sie konkretni i sprawiali wrazenie, ze wiedza o czym mowia, nie byla to zadna firma ochroniarska typu S Secruity, Twierdza etc... Co do sytuacji kiedy Sabre ich zawiodl to nie dopytalem. Natomiast co do Foxa to narzekali na wersje 2%. Zreszta panowie, ktora gaz jest skuteczny? Ten ktory nigdy Nas nie zawiodl, podobno wedlug Niemcow Pava ma 90% skutecznosci. Duzo/nieduzo? Pewnie zalezy od sytuacji. Niech kazdy nosi to co chce, uwazam ze90% skutecznosc nie jest wynikiem zlym, ale tez nie najlepszym-a jak czytam niektore posty to mam wrazenie ze to zwykla woda. Pamietacie stare Nato? Jaka mial skutecznosc? Pewnie nizsza, a kazdy ze starych wyjadaczy biegal z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Niech kazdy nosi to co chce, forum jest po to by kazdy mogl wyrazic swoja opinie i tyle. Ostatnio Naszego kolege i UDAP zawiodl, jak ktos polega tylko na gazie i mysli ze jest Supermenem to sory, ale i tak go ulica zweryfikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 103 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3626
W sumie... Też racja. Nie zmienia to jednak faktu, że dla nas gaz jest pierwszą linią obrony, a jeżeli będzie też ostatnią - tym lepiej. Jasne, każdy ma prawo do swojego zdania, ale po co przekonywać kogoś, że samochód X jeździ wspaniale, skoro nawet nie prowadziło się go przez choćby kilometr?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 727 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13980
Artisso, mnie cieszy to, ze sa osoby ktore maja inne zdanie, czemu? Bo daje to mozliwosc wymiany doswiadczen i powoduje ze w Polsce nie tylko Sabre i Foxy sa dostepne, a moim zdaniem konkurencja zawsze jest pozytywna rzecza. I tak, masz racje ze jak sie czyms bronimy to powinnismy miec rzecz najlepsza z mozliwych, ale ufanie w 100% mocy gazu moze byc zludne i niebezpiecznie. Wiec uwazam, ze wszyscy uwazajmy na to co piszemy, bo ktos wejdzie tu, poczyta, kupi sobie Sabre lub Foxa i nieumiejetnie go uzyje i dopiero bd zbieral zeby na ulicy-uwazam, ze jest to wieksze ryzyko
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

WHEY premium