SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wyborze pierwszych rękawic i ochraniaczy (k1)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 82 dni Przeczytanych tematów 49
Witam, pisze w sprawie pomocy wyboru ochraniaczy i rękawic.
Ochraniacze: głównie chodzi o rozmiar ponieważ nigdzie prawie nie ma konkretniejszej rozmiarówki. Mam 168cm i zastanawiam się rozmiar S czy M, który będzie lepszy? http://octagonshop.pl/p396,profesjonalne-ochraniacze-octagon-piszczel-stopa-moro.html

Jeżeli chodzi o rękawice to chodzi róznież o rozmiar dużo czytałem i większość ludzi radzi tutaj 12oz, piszę tutaj aby się w tym upewnić.

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi !

PS.
Zna ktoś może fajny ochraniacz na zęby podwójny ponieważ noszę aparat i trzeba jakoś to zabezpieczyć..

Zmieniony przez - 19pawelek95 w dniu 2019-03-04 10:52:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 832 Napisanych postów 926 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16466
12 są takim standardowym rozmiarem ale na sparingi stosuje się większe 14 wzwyż. Na początek wystarczą 12 tylko żeby były ze skóry naturalnej (na dłużej wystarczą). Jeżeli kupujesz sprzęt sportowy kupuj od marek które się tym zajmują, a nie od firm zajmujących się odzieżą. Moim zdaniem nie są warte swojej ceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 82 dni Przeczytanych tematów 49
Co do rękawic już mam właśnie upatrzone 12oz z venum.
Teraz głównie nie wiem co zrobić właśnie z tymi ochraniaczami na piszczele i stopy. Czy ktoś jakieś poleca lub wie jak dobrać odpowiedni rozmiar żeby nie bawić się w odsyłanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 832 Napisanych postów 926 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16466
Ja osobiście ma Mohave ze skóry naturalnej i są ok. Chłopaki sobie chwalą też Mastersy i Bushido. Ja mam L przy wzroście 176 cm. Ale każda firma ma swoje rozmiary. Powinieneś mieć podane w cm. zmierz i dopasuj.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice na bardzo małe dłonie