SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 217886

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
w "golden erze" robili formę na twarogach i nikt nie marudził. nie jest to najwartościowe białko ale spokojnie może być
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopiero zacząłem ok 2tyg więc. A z tego co mi pisali to wątróbki często jeść nie można i dlatego rzadko jem... i watróbka musiała by być smażona a jeść ją pare razy dziennie smażoną to pewna zgaga u mnie.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1779 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40491
Ja ja szczególnie jako źródło białka daje mleko i twaróg ha :D jaja dzisiaj zjadłem jajecznice .. ale dawno nie jadłem wszytko mi się przejadło kurde ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9805
Dlaczego kilka razy dziennie? Ludzie jakie wy macie zapotrzebowanie na białko?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
codziennie jem parę jaj, 300g kurczaka albo 400g chudej ryby i 300g twarogu i mi się nie przejada :D
jeszcze dochodzi białko z makaronu który bardziej lubie niż ryz a ma więcej białka
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mariozlw
Dlaczego kilka razy dziennie? Ludzie jakie wy macie zapotrzebowanie na białko?

No ważę mało ale to 500- 600g mięsa zjeść muszę aby białka było 2-2,5g /kg masy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9805
Ja jem dziennie 300-400 g mięsa, serek wiejski i to nie zawsze a reszta białka idzie z innych produktów. Mleko, owsiane, makarony itp. to wszystko tez ma białko, czasem to musze ucinac białka bo za duzo wychodzi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mariozlw
Ja jem dziennie 300-400 g mięsa, serek wiejski i to nie zawsze a reszta białka idzie z innych produktów. Mleko, owsiane, makarony itp. to wszystko tez ma białko, czasem to musze ucinac białka bo za duzo wychodzi.

Sam już nie wiem czy liczyć to białko z ryżu i tych innych czy nie bo każdy mówi co innego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12706
Pabloo93
mariozlw
Dlaczego kilka razy dziennie? Ludzie jakie wy macie zapotrzebowanie na białko?

No ważę mało ale to 500- 600g mięsa zjeść muszę aby białka było 2-2,5g /kg masy

600g piersi to 120g białka a nie jesz tylko mięsa
spokojnie wyrobisz się z tym białkiem jedząc 300g dziennie
licz białko z wszystkiego ale staja się przynajmniej 70% zapotrzebowania mieć z zwierzęcego- tak będzie dobrze

Zmieniony przez - mariuszpruszek w dniu 2013-07-23 18:20:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mariuszpruszek
Pabloo93
mariozlw
Dlaczego kilka razy dziennie? Ludzie jakie wy macie zapotrzebowanie na białko?

No ważę mało ale to 500- 600g mięsa zjeść muszę aby białka było 2-2,5g /kg masy

600g piersi to 120g białka a nie jesz tylko mięsa
spokojnie wyrobisz się z tym białkiem jedząc 300g dziennie

No jak bym dodał jeszcze 300g twarogu + 300 mięsa to by było akurat:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

electro
Polecane artykuły