Witam.
Jestem już 3 tygodnie na redukcji.
Waga:70kg
Wzrost: 173cm
% BF: 13-15%
Dieta: Leangains.
Trening na Czczo. Post zaczyna sie o 21:00 trwa 16-19h Czyli zaczynam jeść między 13:00 - 16:00.
Obecnie biorę Man Scorcha. Biorę go z rana po przebudzeniu 3caps.( 0,5 dziennej porcji, na czczo) i kolejna dawka przed treningiem w DT lub
zaraz przed obiadem w DNT.
Od poniedziałku chcę dołożyć Yohe HCL. I pytanie teraz w jakich proporcjach dawkować Yohę ze scorchem? Jaką kombinację w Dzień treningowy
i Nietreningowy?
Oba dawkować w w ilości dziennej dawki? Przy scorchu dawkowac Yohe 0,2mg/kg masy? Dodam, że obecnie przy braniu Scorcha nic kompletnie nie czuję jeśli
chodzi o pobudzenie czy szybsza pracę serca. Yohimbinę brałem już wcześniej Dawkowałem 14mg + bardzo mocna czarna kawa
był jakby duży skok adrenaliny i przyspieszone bicie serca, na poczatku potem przyzwyczaiłem się.
W moim przypadku waga 70kg czyli 14mg Yohy.
Dodam jeszczę, że mimo zalecanego spożycia tych suplementów na pusty żołądek to mam wątpliwości czy sobie krzywdy nie
zrobię? Bo to troche wydaje mi się dużo chemii na pusty żołądek i przez pół dnia na tym jechać.
Odnośnie kombinacji (dawki sa podane tylko przykładowo):
KTóra z kombinacji będzie ok? Może jeszcze inaczej będzie bardziej efektywnie?
DT:
Po przebudzeniu 3caps Scorch + 7mg Yohy
Przed Treningiem 3caps + 7mg Yohy
DNT:
Po przebudzeniu 3caps Scorch + 7mg Yohy
W połowie czasu do obiadu kolejne 7mg Yohy
Przed obiadem 3caps Scorcha?
LUB
DT:
Po przebudzeniu 3caps Scorch
PRzed Treningiem 3caps + 14mg yoha
DNT:
3caps. + 14mg yoha
Przed obiadem 3caps.
Baaaardzo proszę o wyczerpującą temat odpowiedź. Dziękuję serdecznie z góry!!
Zmieniony przez - Crap w dniu 2013-04-28 10:59:45
Zmieniony przez - Crap w dniu 2013-04-28 11:00:24