SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
adkens
kozacka forma ! i jadasz ładnie :D


Do kozackiej to jeszcze sto razy tyle No, ale fotami żarcia nadrabiam atrakcyjność dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widze ze bawisz sie aparatem prawie tak czesto jak ja - suuuper - im wiecej fot tym DT ciekawszy. Forma godna pochwały!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Doris.K
Widze ze bawisz sie aparatem prawie tak czesto jak ja - suuuper - im wiecej fot tym DT ciekawszy. Forma godna pochwały!


Jeszcze z 3 tygodnie temu w życiu bym nie pomyslał, że aparat to tyle frajdy Niby to tylko zdjęcie, a cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
DamiosL
Doris.K
Widze ze bawisz sie aparatem prawie tak czesto jak ja - suuuper - im wiecej fot tym DT ciekawszy. Forma godna pochwały!


Jeszcze z 3 tygodnie temu w życiu bym nie pomyslał, że aparat to tyle frajdy Niby to tylko zdjęcie, a cieszy


Co masz za sprzęt w ogóle :D?
Ja też uwielbiam fotografować swoje żarło, w folderze "żarcie" na kompie mam 378 zdjęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4670
Widzę że Tested uratował kolejną duszyczkę xD
Będę śledził,TRENsformacja bdb :) !

czacza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Szmexy
DamiosL
Doris.K
Widze ze bawisz sie aparatem prawie tak czesto jak ja - suuuper - im wiecej fot tym DT ciekawszy. Forma godna pochwały!


Jeszcze z 3 tygodnie temu w życiu bym nie pomyslał, że aparat to tyle frajdy Niby to tylko zdjęcie, a cieszy


Co masz za sprzęt w ogóle :D?
Ja też uwielbiam fotografować swoje żarło, w folderze "żarcie" na kompie mam 378 zdjęć


Jakiś Samsung WB35F, wygrałem na festynie w mieście, za los za 2zł

energyczacza
Widzę że Tested uratował kolejną duszyczkę xD
Będę śledził,TRENsformacja bdb :) !


Zdziwiłbyś się Widać, że Animal User
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
DamiosL


Zdziwiłbyś się Widać, że Animal User


Jedynie spaghetti trenbonara (ser + mięso wieprzowe + sól) wchodzi w grę ! :D


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-10-10 14:09:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Też nie, zero fat diet, ser out
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42764
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
DamiosL
Też nie, zero fat diet, ser out


To smutno tak bez sera :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium