SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi również - pamiętaj patrz tylko na siebie i niczym się nie przejmuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Ja tam lubię Twoje foty xD mega zdrowe podejście do tematu, podoba mi się :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nie rozumiem takie pisania. Często spotyka się to na forach czy na fb. Jak się komuś coś nie podoba to po co śledzi i ogląda i jeszcze po co komentuje i pisze jakieś nieprzyjemne komentarze. Nawet jak coś mi się nie podoba, co kto robi, jak się ubiera, czy chodzi na siłowni z gołą dupą czy nie to po prostu nie oglądam tego, nie komentuje. Ciekawi mi co kieruje takimi ludźmi, że mimo własnego życia i problemów znajdują jeszcze czas na takie głupoty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ci którzy tak bez sensu komentuja takie rzeczy maja po prostu za duzo wolnego czasu. Mysle ze masc na zal dupy w ich wypadku nie pomoze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Mnie tam grzeją zdjecia i apraty ktore je robią - najwazniejsze, że sam sie ze swoją formą czujesz wysmienicie i czerpiesz z tego radosc, a fotki - walic to. Kilka razy w roku odbywają sie zawody,targi itp gdzie prawdziwi pasjonaci dzwigania zelastwa, zdrowego odzywiania itd w miare mozliwosci sie pojawiają(nie mam tu na mysli tylko zawodników) - mozna wtedy podbic, pogadac, spiąć bica i pozegnac się zycząc powodzonka,a Ci co sapią przez monitor "face to face" nawet nie podejdą, ba-zapewne nawet sie nie pojawią bo lepiej przed kompem siedziec.
Aby nie bylo, że nabijam posty,hehe - na foto posilku nr jest sporo warzyw, w kazdym posilku z warzywami tyle zjadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ci o których Ty piszesz to jeszcze nic. Ja znam takich 'sapaczy', którzy przez neta wiadomo 'wszystko i wszystkich potrafią najgorszego powiedzieć i nie raz coś od siebie czy sąsiada dopowiedzieć' ale jak już przyjdzie co do czego to na żywo robią maślane oczy i udają dobrych znajomych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Masakrus, tak mi to siadło na psychikę, że aż jutro dorzucę kolejne 500g owoców żeby się zalać ze smutku w końcu Co nie Szmexy? Haters gonna hate, na szczęście na tyle mam jeszcze w łepku żeby zlewać takie coś z góry na dół

opalinko, tak, sporo warzyw jem. Leci jakieś 450g mrożonki + świeże pomidory, ogórek, cebula, papryka, sałata... Dziennie jakieś ~1,5kg na pewno łącznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kilogram owoców + 1,5 kg warzyw i reszta jedzenia i jeszcze coś do picia : - )
ważyłeś się kiedyś rano i wieczorem ? toż to pewnie z 4 kg różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
23.01.2015

Dzień na wariackich papierach, mega zalatany jestem. Z treningu też ciężarów nie pamiętam, zakładałem tylko krążki na sztangę i rypałem seria za serią Czasem trzeba, bo nie samą siłownią człowiek żyje, są też inne rzeczy w życiu, które trzeba wykonać, a że ja treningu nie lubię odpuszczać to nawet z takiego jestem zadowolony Endorfiny po każdym UP więc reszta dnia wtedy zawsze w lepszym humorze. Z posiłkami natomiast wsio w porządku. Przede mną jeszcze ostatni posiłek i trzeba coś przy okazji poczytać dzienniki, bo trochę zaległości WEEKENDOS Panie i Panowie, odpoczywamy ( choć pewnie są i tacy co muszą tyrać, jutro owoce na Wasze zdrowie ).

Trening:

Wycisk płasko sztanga 6s 20-5 + Regres
Wycisk skos + Smith 5s 12-6 + Regres
Wycisk lekki skos + hantle 4s 8-6
Wycisk siedząc maszyna 4s 15-8
Butterfly 3s 15-10
Przenoszenie maszyna 3s 15-10 + Drop Set

Uginanie z supinacją 4s 12-6
Uginanie ze sztangą 3s 12-8
Modlitewnik 3s 15-10 + Drop Set

Spięcia 20 / 15 / 12
Unoszenie kolan do klatki 20 / 15

Cardio 30 minut

Dieta:

1. 200g białek jaj + 20g żółtka jaj + 20g Whey Classic + 100g mąki owsianej + 70g serka Tutti 0% + 75g banana + 150g jabłka + 250g mandarynki + + 100g kiwi + 75g ananasa + 75g brzoskiwini + 50g truskawek + cynamon
2. 200g białek jaj + 20g Whey Classic + 100g płatków owsianych + cynamon
3. 175g kurczaka + 100g makaronu durum + warzywa
4. 175g kurczaka + 100g makaronu pełnoziarnistego + warzywa
TRENING
5. 175g kurczaka + 120g ryżu basmati + warzywa
6. 200g twarogu chudego + 20g Whey Classic + 35g wiórek kokosowych

Posiłek 1:


Posiłek 4:


Suplementacja:

UNS Whey Classic - 20g do 1. posiłku, 20g do 2. posiłku, 20g do 6. posiłku
UNS Caffeine - 2kaps. przed siłowym
UNS BCAA G Powder - 15g przed cardio
UNS Vit a Min - 1tab. + 1kaps. do śniadania
UNS Omega 3 - 2kaps. do śniadania, 2kaps. przed snem
UNS ZinMag 6 - 1kaps. przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
no i takie podejście do tematu mi się mega podoba!
robisz to co lubisz, bez żadnych spin, żalów itp itd!

najważniejszcze to czerpać przyjemność z tego co się robi ;) taki życie nabiera sensu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium