SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie też poranek bez omleta ostatnio nie istnieje od kiedy nauczyła mnie go robić Dorota

DamiosL
[
No właśnie się kurka wodna wystraszyłem trochę co mi się rzadko zdarza A no większa, się tyra pon-pt, się w weekenda odpoczywa



Mnie się nie ma co bać... chętnie Cię o coś znowu poproszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Może zacznę wysyłać kurierem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Facet normalnie Twoje zdjęcia posiłków wprowadziły mnie w błąd, myślałam w pierwszej chwili, że odwiedziłam jakiś żeński DT a tu taka niespodzianka ! Widzę, że gonisz mnie nie tylko w kwestii selfi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Iwona - to już wiem o co poprosić na najbliższy wspólny trening

Żaneta - a ja ponoć ugięty jestem cholera... Także nie będziesz musiała długo prosić

Dorota - my też potrafimy jak widać Nie jedno ładne zdjęcie będę miał jeszcze w zanadrzu Selfie mi się spodobało, njie ukrywam, jeszcze jakiś miesiąc temu w życiu bym się tego nie spodziewał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja rok temu w życiu bym nie powiedziała, że tak zmienię swoje ciało, umysł o i przede wszystkim, że odważę się wyjść na scenę - a tu niespodzianka :D

Spoko, ładne fotki jedzenia zawsze w cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Szczerze, patrząc na moje fotki z pierwszej strony też się takiej zmiany nie spodziewałem nigdy Dobrze, że udało mi się trafić na życzliwe osoby Myślałem, że grubas to już mój stan 4life

A tu się tak udało w ten sport wkręcić, że już sobie bez niego życia nie wyobrażam.

Z aparatem teraz jest to samo, niech mi go ktoś tylko spróbuje wziąć!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DamiosL
I
Żaneta - a ja ponoć ugięty jestem cholera... Także nie będziesz musiała długo prosić



Zapamiętam
Do kiedy dedykujesz śniadania Iwonie? Może coś dla mnie potem?

A aparatu to ja Ci nie każę mi oddać także spokojnie - taka to nie jestem foty cykaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
Alez pelne te taleze z jedzeniem :) powodzenia, wiesz co robisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Że mną jak z dzieckiem. Mówisz i masz . Poslesz wcześniej info jakie lubisz a ja coś wykombinuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Amber872.
DamiosL
I
Żaneta - a ja ponoć ugięty jestem cholera... Także nie będziesz musiała długo prosić



Zapamiętam
Do kiedy dedykujesz śniadania Iwonie? Może coś dla mnie potem?

A aparatu to ja Ci nie każę mi oddać także spokojnie - taka to nie jestem foty cykaj!


Obiecałem z piątku i soboty Jak mi coś dzisiaj wyjdzie ciekawego to cały dzień fotek będzie 4 You

Rabi20
Alez pelne te taleze z jedzeniem :) powodzenia, wiesz co robisz ;)


Muszą być! Lubię jeść Przekonamy się za kilka miechów czy wiedziałem co robię Póki co to korzystam ile mogę i dopóki mam taką możkiwość z rad innych

Iccana
Że mną jak z dzieckiem. Mówisz i masz . Poslesz wcześniej info jakie lubisz a ja coś wykombinuje


Zapamiętane, zapisane, możesz być pewna Iwonka że skorzystam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium