SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
DamiosL
Niech rośnie, byle proporcjonalnie z górą


Widzę, że zachowanie proporcji nie tylko u mnie mile widziane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Doris.K
To zabrzmiało jak pytanie w stylu ' jak myślicie, byłem dziś w WC czy nie?':D


BAmber872.
No jasne, że zrobiłeś!



Damian mi pisze ze 10str mu dziewczyny w dzienniku napisały, wchodzę spodziewając się standardowych rozmów o żarciu i treningach a tu co? swojski klimat panuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
U Damiana standardowym tematem jest... ROBIENIE ZDJĘĆ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Może zostanie fotografem \
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iwona masz stare info - już nim został;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Najlepsze jest to, że tak sobie z przypadku 2zł dałem na cegiełke na jakimś festynie i akurat jej numer wylosowali w konkursie i tak o wygrałem aparat, który stał się integralną częścią mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zazdroszczę, ja nigdy niczego nie wygrałam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Dorota ja też nie No widzisz jakie ja mam informacje..żenada Na wczesniejszym forum w sumie byłam tylko na dziewczyn dziennikach, teraz wchodzę na więcej i mam duuuuuuuużo do nadrabiania kto jest kto, czym się zajmuje itp Więc wybaczcie proszę jeśli coś pomieszam, jestem nie doinformowana itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zrobisz dobre ciasto i będziesz miała wszelkie niedoinformowania wybaczone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damian co tam dobrego jadłeś dzisiaj?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium