SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
hehehe jakie to kobiece

- nie wiem jak mam to zrobić?
- zrób tak tak i tak, a będzie dobrze.
...

- zrobiłam to inaczej.

idę spać bo wcześnie już. Damian nie długo coś uwalimy w okolicy, jakiś zjazd. Bo widzę sporo osób jest ze śląska i okolic w końcu "pomęczysz" mnie na żywo a nie na fb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Tested_UNS-TEAM
hehehe jakie to kobiece

- nie wiem jak mam to zrobić?
- zrób tak tak i tak, a będzie dobrze.
...

- zrobiłam to inaczej.

idę spać bo wcześnie już. Damian nie długo coś uwalimy w okolicy, jakiś zjazd. Bo widzę sporo osób jest ze śląska i okolic w końcu "pomęczysz" mnie na żywo a nie na fb



Tylko tym razem jej wyszło

Ty idziesz spać, a ja wstaje, padłem jak trup wczoraj o 21 No super by było! Zaproszenie od Wojtka do LA też już dostałem także w ten bardziej górny Śląsk by wypadało w końcu uderzyć Montujcie tam jakiś UNS MEETING
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Jest mega chudo i dobrze zarazem :D !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
w LA raczej zjazdu UNS nie zrobimy a tutaj siłowni nie brakuje więc luz hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Szmexy
Jest mega chudo i dobrze zarazem :D !


Grubo ma nie być za Chiny, a 10kg mięsa w miesiąc nie zbuduje

Tested_UNS-TEAM
w LA raczej zjazdu UNS nie zrobimy a tutaj siłowni nie brakuje więc luz hehe


Możemy nawet na PKP powyciskać odpady z pociągów na ławce na peronie w Katowicach , byleby ekipa była git

Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2014-10-11 08:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21535 Napisanych postów 30780 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870403
Co się nie pucowałeś że dziennik zakładasz?
Forma fajniutka, ale zabrałbyś się w końcu za masowanie Będę wpadał czasem dać jaąś zyebe ;* Lecisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wpis dla powiadomek

bo zapowiada sie ciekawie

przesledziłem tylko 2 pierwsze strony ale teraz bede na bierząco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
prz1993
Co się nie pucowałeś że dziennik zakładasz?
Forma fajniutka, ale zabrałbyś się w końcu za masowanie Będę wpadał czasem dać jaąś zyebe ;* Lecisz!


Poważnie Ci nie pisałem? Urwa, nie wiem jak mi to umknąć mogło Za masowanie się wziąłem, ale ostatnio nauczyłem się sporo cierpliwości i robię wszystko na mega spokoju, tym bardziej, że żadne terminy mnie nie gonią :)

MARIAN 17
wpis dla powiadomek

bo zapowiada sie ciekawie

przesledziłem tylko 2 pierwsze strony ale teraz bede na bierząco


Zapraszam, też Twój dziennik z ukrycia podglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tylko póki co tam sie nic nie dzieje;d

ale od poniedziałku ruszam w koncu z masa wiec moze co nieco wznowie dla większej motywacji;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium