SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
15.02.2015

Niedziela jak to u mnie bywa w zwyczaju zaczęta od porannej aktywności. Dzisiaj cardio w innym wydaniu niż zwykle bo zrobiłem sobie małe combo. Zacząłem od 10 minut biegu, potem 20 minut interwałów i skończyłem 30 minutami marszu pod górę. Łącznie wyszła godzina fajnej zabawy i odskoczni Trochę więcej czasu dziś mogłem spędzić w kuchni więc skorzystałem i trochę się pobawiłem. Wpadły dzisiaj m.in. frytki z piekarnika, pieczary podsmażane z cebulką i dwukolorowa papryka Rano jak zwykle musiał być torciiik Dzień mega przyjemny, w dobrym humorze. Od razu z innym nastawieniem na kolejny tydzień pracy.

Myślę, że to info sporo osób zainteresuje, bo sporo osób pytało. Udało mi się dzisiaj w końcu zważyć na czczo Budzik pokazał 80,4kg. Oznacza to, że od września udało mi się zrobić dokładnie 9,4kg. Wzrost mój to 172cm. Kcal przez ten czas zwiększone o 2000-2200, węglowodany o 300-350g. Jak widać nie zatłuściłem się za bardzo, forme jako taką w miare udaje mi się trzymać więc myślę, że nie jest najgorzej. Adam twierdzi, że robiąc tak dalej tzn. trzymając niski BF i jeszcze coś tam dołożyć na wadze mogę spokojnie myśleć o klasyku na MPJ na jesień. Zmotywował mnie dzisiejszy dzień i taka wiadomość. Wiem teraz na 100%, że robiąc to co kocham w taki sposób, w jaki chcę i jaki sprawia mi frajdę i przyjemność powoli sobie progressuje i zmierzam tam gdzie mój cel Haters zawsze będą hatować, ale mam wyj**** i działam sobie jak działałem do tej pory.

Trochę fotek z check formy z dzisiaj z rana, przed cardio:


Trening:

Cardio 60 minut

Dieta:

TRENING
1. 200g białek jaj + 20g żółtka jaj + 20g Whey Classic + 100g mąki owsianej + 70g serka Tutti 0% + 75g banana + 250g jabłka + 200g mandarynki + 175g truskawek + 125g kiwi + 75g brzoskwini + 100g ananasa + cynamon
3. 225g kurczaka + 100g makaronu pełnoziarnistego + warzywa
4. 225g kurczaka + 400g ziemniaków + warzywa
5. 225g kurczaka + 100g makaronu durum + warzywa
6. 200g twarogu chudego + 20g Whey Classic + 35g wiórek kokosowych

Posiłek 1:


Posiłek 2:


Posiłek 3:


Suplementacja:

UNS Whey Classic - 20g do 1. posiłku, 20g do 5. posiłku
UNS Caffeine - 2kaps. przed cardio
UNS Vit a Min - 1tab. + 1kaps. do śniadania
UNS Omega 3 - 2kaps. do śniadania, 2kaps. przed snem
UNS ZinMag 6 - 1kaps. przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ładnie 9kilo? brawo
Ta litera M na omlecie to dedykacja dla kogoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Pozostaje pogratulować sukcesu Dobry opiekun, Ty nie szukasz wymówek i sukces, oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Jesteś w stanie zrobić zzdjęcia w pozach i z większej odległości.
Wtedy lepiej byłoby ocenić formę jak masz zamiar startować w zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Żaneta, powiedzmy Nie wiedziałem co ułożyć to poszło M

Misiek, Adam mnie nie prowadzi

Buli, nie planuje startów. To tylko i wyłącznie taki dodatek 4fun może być. Ja nawet bardziej w Men's Physique myślę bo to bliżej temu co robię Pozować nie umie i nic w tym kierunku póki co robić nie będę bo nie potrzebuje, poprawiać słabych partii żeby coś specjalnie wyrównać na scenę też nie mam zamiaru narazie Bawie się jak się bawiłem do tej pory a reszta sobie wyjdzie w praniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Od zdjęcia 'poczatki' do zdjęcia 'przed wakacjami' na 1 stronie ile minęło? Poza tym, najlepiej się właśnie robi formę bez spiny, bez planów. Jak zaczynałem to tak dla siebie cwiczylem i szlo najlepiej. Po roku mi się coś posralo, że zawody jakieś, jak najszybciej, kombinowanie i ostatecznie rok w miejscu. Przemyślalem i teraz bez spin znowu wracam do przyzwyczajen z początków 'kariery'.

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Z jakieś 1,5-2 lata bodajże. Jak to ktoś kiedyś powiedział, wszystko zaczyna się od głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hejterzy to zanim kropkę postawią w jakimkolwiek komentarzu to powinni najpierw swoją formę pokazać.
Ps. Ładny wynik w tych kilogramach ! Brawo;)
Czyli prowadzisz się sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Działa sobie sam bazując na setkach tysięcy słów napisanych przez Adama w dziennika, tematach na prze różnych forach oraz w naszych prywatnych rozmowach.

Na prawdę, Adam napisał już tyle, tyle rzeczy wyjaśnił, że wystarczy użyć swojego łebka, poskładać sobie wszystko w całość, dostosować do siebie i tylko konsekwentnie działać trzymając się jednego, a nie kombinować na pierdyliard sposobów, zmieniając wszystko o 180 stopni co dwa tygodnie jak to ma większość w zwyczaju bo tu tylko robotę robi czas, zaangażowanie i wytrwałość.

Adam mnie nie prowadzi, nie płacę mu nic, nie wysyłam mu diety, treningów do korekty itd. Ale jestem w stanie bez wahania stwierdzić, że gdyby nie on to byłbym teraz w dupie, a na pewno bliżej tego od czego zaczynałem niż tego gdzie jestem teraz. Nauczyłem się wszystkiego od niego, analizując każdą jego radę skierowaną do wszystkich osób które o coś go pytały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
16.02.2015

Poniedziałek więc poleciał zestaw dyskotekowy; cycki i bicki Barku już w sumie nie czuję, ale jeszcze w tym tyg. klatkę i barki bez szaleństw robię, przezorny zawsze ubezpieczony Wolę dmuchać na zimne niż potem płakać. Cardio dzisiaj troszkę urozmaicone o interwały, tak dla odmiany Micha bez zmian. First day DONE. Four days remaining to weekend Troszkę się dziś pogoda schrzaniła, zimno i wiatr wstrętny wiejący prosto w twarz, ale dobrze, że w poniedziałek, a nie na weekend W sumie za bardzo na pogodzie mi teraz nie zależy, bo większość czasu w ciągu dnia i tak w samochodzie albo pomieszczeniach zamkniętych spędzam. Oby w okolicach piątku zaczęła się poprawiać, wtedy będę happy!

Trening:

Wycisk sztanga płasko 20x20kg / 12x60kg / 10x80kg / 6x90kg / 6x92,5kg / 5x95kg
Wycisk sztanga Smith skos 45st. 12 / 8 / 6 / 6 / 5
Wycisk siedząc maszyna 15 / 12 / 10 / 8
Butterfly 12 / 10 / 8
Przenoszenie maszyna 15 / 12 / 10

Uginanie ze sztangą 12x40kg / 10x45kg / 8x50kg / 6x52kg
Młotki 10x12,5kg / 8x15kg / 7x17,5kg
Uginanie w bramie wyciąg górny 15 / 12 / 10

Spięcia 20 / 15 / 12 / 10
Unoszenie kolan do klatki 12 / 10

Cardio 5min trucht + 10min HIIT + 15min cardio

Dieta:

1. 200g białek jaj + 20g żółtka jaj + 20g Whey Classic + 100g mąki owsianej + 70g serka Tutti 0% + 100g banana + 250g jabłka + 200g mandarynki + 50g truskawek + 100g kiwi + 75g brzoskwini + 100g ananasa + cynamon
2. 200g białek jaj + 20g Whey Classic + 100g płatków owsianych + cynamon
3. 175g kurczaka + 100g makaronu pełnoziarnistego + warzywa
4. 175g kurczaka + 100g makaronu pełnoziarnistego + warzywa
TRENING
5. 175g kurczaka + 120g ryżu basmati + warzywa
6. 200g twarogu chudego + 20g Whey Classic + 35g wiórek kokosowych

Posiłek 1:


Posiłek 4:


Suplementacja:

UNS Whey Classic - 20g do 1. posiłku, 20g do 2. posiłku, 20g do 6. posiłku
UNS Caffeine - 2kaps. przed siłowym
UNS Vit a Min - 1tab. + 1kaps. do śniadania
UNS Omega 3 - 2kaps. do śniadania, 2kaps. przed snem
UNS ZinMag 6 - 1kaps. przed snem

Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2015-02-16 20:10:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium