SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT-by-Men's Physique-Rafał Zabawa

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 570
Witam mam na imię Rafał. Mam 23 lata. Ćwiczę około 4-5 lat. Jestem trenerem personalnym i startującym zawodnikiem IFBB.
Postanowiłem założyć dziennik by przybliżyć zainteresowanym jak wygląda moja dieta trening i styl życia oraz przygotowania do zawodów.
Obecnie jestem po Mistrzostwach Europy mam jeszcze z tygodnie luzu i zabieram się do robienia formy na Jesień.
Dla zainteresowanych mój profil na Facebooku "Personal Trainer-Rafał Zabawa

Waga/wzrost 172cm/80kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 570
Moja obecna dieta :

1.100gr owsianych, 40gr izolatu, 15gr tłuszczy
2.3.4.5. 200gr kurczaka, 50gr produktu węglowodanowego, warzywa
6. 3 jajka, 5 białek jaj

Trening obecnie intuicyjnie na roztrenowaniu. Klatka dwa razy w tygodniu jako priorytet…

Suplementacja:
jabłczan kreatyny
glutamina
bcaa

Gluta i BCAA firmy UNS w tabsach bardzo wygodne rozwiazanie:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1624 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16536
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Rafał będziesz prowadził dziennik w naszym dziale czy był to jedynie jednorazowy wpis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Będę pewnie. Troche byłem zalatany na dniach

Dziś trenowana była klatka i barki wraz z podopiecznym Andrzejem.

Dietka obecnie na dziś

1. 4 jajka, 8 białek jaj
2.3.4.5. 175gr kurczak i 50gr ryzu i warzywka
6. 3 jajka, 8 białek

Suplementacja:

Przed śniadaniem: glutamina od UNS i 3 tabsy Somatodrol oraz kompleks witamin
Przed treningiem 3 tabsy Somatodrol kofeina i beta alanina od UNS
Po treningu Hydrolizat 50gr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
A trening gdzie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 213 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4360
Ten somatodrol polecasz ? bo widzę że to coś nowego na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Trening u mnie w pracy FABRYKA FORMY Stargard Szczecinski.
Co do Somatodrol jestem zadowolony z niego stosuje juz miesiac i widze wzrost energi i wagi przy nieduzych kaloriach oraz lepsza regeneracje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Rafal7MP
Trening u mnie w pracy FABRYKA FORMY Stargard Szczecinski.
Co do Somatodrol jestem zadowolony z niego stosuje juz miesiac i widze wzrost energi i wagi przy nieduzych kaloriach oraz lepsza regeneracje.

A ja od wielu ludzi słyszałam, że to nie ma prawa działać Jak widać zdania są podzielone.
Rafał - miałam na myśli rozpiskę treningową a nie miejsce jego wykonania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Obecnie nie lecę żadnej rozpiski ćwiczę intuicyjnie staram się robić około 4 do 5 ćwiczeń na partię w 3 seriach po 10-15 powtorzeń. Niebawem zaczynam redukcję i wtedy polecę z konkretnym planem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 9013
Rafale :)!a jednak dziennik się pojawil :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Magda

Następny temat

" Ja lubię ciasteczka. Ty ciasteczek nie lubisz, wiec jak możemy się przyjaźnić?"