SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Właśnie zauważyłem, miałem już Cię zyebać, pisać do Przema żeby też to zrobił, po drodze poprosić o to samo Hekade i Karpia to może być ruszył dupsko z wpisami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Spoko, to było zamierzone 6tyg roztrenowania tak jakby

teraz już myślę że bedzie ok;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21533 Napisanych postów 30779 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870395
No nie pisałeś wieśniaku! To ja sam muszę szukać?
Nie no, dobrze że masujesz powolutku, z głową. Jak wiesz sam jestem zwolennikiem takiej masówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
założył dziennik i od razu zyebka :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adkens
założył dziennik i od razu zyebka :D haha


hahahha no

Trzeba na Damiana uważac

Będą dziś też jakieś selfie? jak tam Twoja dzisiejsza laba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Właśnie zauważyłem, że co strona to opier**** za coś dostaje Co ja zrobiłem??

Żanetko - laba na wypasie, z 2h drzemki zaliczyłem, a tak połaziłem po mieście, oglądłem film jakiś, a reszte czasu... gotowałem i jadłem Co do fotek ( <3 mojego Samsunga ); mam zdjęcia czterech posiłków i chyba z pięć selfie z rana, poranny rytuał zaraz po myciu zębów odkąd w moich rękach jest ta zabawka Ale nie wiem czy dziś Selfie wstawiać

Wypiske zaraz wrzucam z dziś

Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2014-10-11 17:53:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna mi drzemka 2h laba na bogato!

Wstawiaj tu wszystko co się będziesz ograniczał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Licząc to, że poległem wczoraj koło 21, obudziłem się o 7, podrzemałem 2h to w sumie wychodzi na to, że przespałem pół dnia 12h

Se jeszcze ludzie pomyślą, co ja to we łbie mam, że codziennie foty robię Ale to jest kurde takie faaaaaajne, a że w okół same ruiny i kamienice to nic ciekawego do fotografowania oprócz żarcia i siebie nie ma hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też pół dnia przespałam bo wstałam dziś dopiero koło 11

a co do selfie... przejmujesz się innymi? dobre selfie nie jest złe jak jest co pokazać to sie pokazuje!
ale spoko - kumam o co chodzi także jak nie dziś to pokaż jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
W sumie tak po ostatnich postach w temacie Adama to... w tyle mam innych Robię wypiskę i w trakcie pisania będę się zastanawiał czy wrzucać czy nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium