SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
No ja środek barku mam do dupy, także trzeba coś zmienić w treningu, więc zacznę robić właśnie tak, żeby stałe napięcie trzymać, bo właśnie robiłem tak, że to napięcie traciłem i TUT był krótki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Odnośnie loadera mam te same odczucia, dobre pobudzenie i ogólnie taka energia do działania nawet po treningu, a zjazdu brak.
Posiłki jak zwykle na wypasie, ja na masie tracę zapał do gotowania i lecę na ilość :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Szmexy sporo osób w treningu barków mocno angażuje czworoboczny, dlatego barki nie rosną najważniejsze to nie unosić barków do góry, nie skupiać się na podniesieniu hantli, tylko jak gdyby na rozepchnięciu dłoni na boki (tak jakby ktoś Cię obejmował, a TY chciałbyś zerwać uścisk)

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Mariusz_Prz
Szmexy sporo osób w treningu barków mocno angażuje czworoboczny, dlatego barki nie rosną najważniejsze to nie unosić barków do góry, nie skupiać się na podniesieniu hantli, tylko jak gdyby na rozepchnięciu dłoni na boki (tak jakby ktoś Cię obejmował, a TY chciałbyś zerwać uścisk)


Dzięki za radę :) ! Na pewno skorzystam, zwłaszcza, że niedługo będę robić bok barku 2x/ew to sobie poeksperymentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Tylko wtedy trzeba wziąć małe hantelki i nie każdego ego to zniesie.
Poprawna technika to ciężary w dół, a większość woli pomachać dużym ciężarem, przylansować na siłowni niż zrobić mniejszym, a poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
dokładnie.. moim zdaniem przy barkach ciężar nie ma większego znaczenia, trzeba je po prostu przepompować krwią na maksa
Na mnie też się dziwnie patrzą jak kończę dropset handelkami 6kg

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
No ja robiłem i takie potrójne/poczwórne dropsety, że kończyłem bez hantli samymi łapami i ledwo podnosiłem xD generalnie przy unoszeniach czy innych izolacyjnych ćwiczeniach nie żyłuje na ciężarze, zawsze unoszenia robiłem hantlami 11-17kg, rzadko cięższymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo temat barki - ja to wiem kiedy i gdzie wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bary, barki, bareczki - kiedy ja je będę mieć?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Doris.K
Bary, barki, bareczki - kiedy ja je będę mieć?:D

Czekaj bede miał troszke czasu to specjalnie poszukam jakiś fajnych na allegro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium