SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Napisałam to już na fb ale tutaj się powtórzę - wierzę ! Weszło bez najmniejszego problemu tak w ogóle?:) Żadnych ekscesów po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dorota, weszło bez problemów w jakieś 5 minut Jeśli chodzi o problemy po; brak! Nic mi kompletnie na żołądku nie siedziało, super napływ energii, a trening zacząłem już tak jak pisałem 45min po zjedzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
18.01.2015

Niedziela czyli leżing in łóżking, oglądaning, czytaning i jedzening. To by było na tyle z ciekawszych rzeczy dzisiaj Po za tym wpadło cardio z rana, omlet z dwoma ciastkami OREO, które zostały wczoraj, a szkoda, żeby się zmarnowały I reszta w sumie standard. Jutro cykl tygodniowy na nowo, jazda, jazda; byle do piątku

Trening:

Cardio 60 minut

Dieta:

TRENING
1. 200g białek jaj + 20g żółtka jaj + 20g Whey Classic + 100g mąki owsianej + 70g serka Tutti 0% + 75g banana + 200g jabłka + 150g mandarynki + 75g truskawek + 75g brzoskwini + 100g kiwi + cynamon + 2 ciastka OREO
3. 225g kurczaka + 120g makaronu pełnoziarnistego + warzywa
4. 225g kurczaka + 100g makaronu durum + warzywa
3. 225g kurczaka + 100g makaronu pełnoziarnistego + warzywa
6. 200g twarogu chudego + 20g Whey Classic + 35g wiórek kokosowych

Posiłek 1:


Posiłek 2:


Posiłek 3:


Włoszczyzna:


Suplementacja:

UNS Whey Classic - 20g do 1. posiłku, 20g do 5. posiłku
UNS Caffeine - 2kaps. przed cardio
UNS BCAA G Powder - 15g przed cardio
UNS Vit a Min - 1tab. + 1kaps. do śniadania
UNS Omega 3 - 2kaps. do śniadania, 2kaps. przed snem
UNS ZinMag 6 - 1kaps. przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Tą włoszczyznę to osobno jesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Sprytnie z tym oreo, myślałeś, że nikt nie zauważy
Było pod owocami zakopać.

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2015-01-18 21:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
naszła mnie ochotka na makaronik taki jaki jest na 3 posiłku :D na dniach go musze ogarnąć :D

ehh dziś już mniej owocków ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Od jutra w biedrze promo na mandarynki i banany jak coś

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omlet z oreo -no tego tu jeszcze nie było
Czym Ty nas jeszcze zaskoczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
barteklip9
Od jutra w biedrze promo na mandarynki i banany jak coś


A na tuńczyka coś gdzieś widziałeś ?:D
Damian - wiesz, że nigdy nawet nie próbowała OREŁO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
julia, osobno tzn? Z kurą, ryżem i innymi warzywami

Seba, no, myślałem, że zginie w gąszczu owoców albo ktoś się nie przyjrzy i pomyśli, czarne? To pewnie jakieś borówki czy cos

bartek, o promocjach na owoce to ja zostaje powiadamiany na piście, poleconym, priorytetowym od samego prezesa Biedronki A tak poważnie to dzięki, skorzystałem, po 2kg jednego i drugiego kupione, będzie na jakieś... 2 dni

Żeneta, nie wiem, ale namawiają mnie na piątek na wyjście do naleśnikarni na naleśniki z Nutellą... także ten Nie zdziw się jak poranny, sobotni omlet będzie czarny, a nie kolorowy

Dorota, co Ty mówisz, Ty nie próbowałaś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium