SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"It's like my church" - DT by Damian

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Witam, przyznam sie od razu ze pierwszy raz weszłam na Twój dziennik i podziwiam mega przemiane !! Będe śledzić i zycze powodzenia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
sylwia2432
Witam, przyznam sie od razu ze pierwszy raz weszłam na Twój dziennik i podziwiam mega przemiane !! Będe śledzić i zycze powodzenia !!


Dziękuję Zapraszam, znajdziesz tu przede wszystkim kupe spamu, fotek żarcia, selfie ( ) i czasem jakąś wypiske z treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Musisz zacząć częściej trenować to i wypiski z treningów będą bardziej widoczne w tym spamiku;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dorota, przecież ja codziennie na siłce jestem Nie moja wina, że na jedną wypiske, robią się 3 strony w dzienniku Magia w nich jakaś jest czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No wybacz ale moja tym bardziej NIE ;)
Może czas najwyższy być na siłowni dwa razy dziennie?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Codziennie na siłce? no szacun - ja dziś sobie odpuściłam. Czasem tego potrzebuję

Czekamy na magiczną jak zawsze i kolorową wypiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Amber872.
Codziennie na siłce? no szacun - ja dziś sobie odpuściłam. Czasem tego potrzebuję

Czekamy na magiczną jak zawsze i kolorową wypiskę


Pewnie się zabujał w jakiejś recepcjonistce - dlatego jest codziennie na siłowni:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris.K
[
Pewnie się zabujał w jakiejś recepcjonistce - dlatego jest codziennie na siłowni:D


Doris albo jakiejś Pani trener aaaaaaaaaaaa no to by dużo tłumaczyło i w sumie mogłabym zrozumieć jego codzienny pobyt tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Oho, to se widzę wyrobiłem opinie

Zgrywam foty na kompa i wrzucam wypiske
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sebastian Mielecki Przygotowania do MPJ

Następny temat

RÓB SWOJE I NIE PATRZE SIĘ NA INNYCH :-)

WHEY premium