SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Walkiewicz DT

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Witam wszystkich bardzo serdecznie na wstępie chciałem sie przedstawić i krótko opowiedzieć o sobie ( co niektórzy znaja mnie z konkurencyjnego forum bo tam tez prowadziłem dziennik treningowy )



Na imię mam Łukasz 28 lat , jestem żonaty , pracuje na Kopalni , Mieszkam w Piekarach Śląskich w sumie tutaj sie wychowałem od urodzenia i tez tutaj zaczeła sie moja przygoda z siłownia . Trenuje od dobrych 10 lat lecz wiadomo jak to na początku u wiekszości wygladało tak samo było tez i u mnie , treningi były nieregularne ( siłownia blokowa ) , zero trzymanej diety , jadło sie wszystko co popadnie byle byc duzym a i trenowało sie tylko partie te ulubione , z czasem człowiek zaczął sie uczyć oraz poznawac ten sport i zrozumiał ze to nie tak powinno wygladać . 3 Lata temu obudziłem sie rano i powiedziałem sobie koniec tego , warto przejsc krok dalej i zaczać robic wszystko by móc w koncu wyjsc kiedyś na scene i pokazać sie na zawodach ( takie miałem i mam do dnia dzisiejszego marzenie ) . Wprowadziłem do swojego trybu diete zestaw odpowiednich cwiczen siłowych oraz cardio , celem było zrzucenie tego całego fatu który sie nazbierał przez lata . Zapisałem sie na profesjonalna siłownie co dało mi kolejnej motywacji do działania . Tak sobie to wszystko ciagne do dnia dzisiejszego . Pare miesiecy temu na dniach otwartych siłowni Lifeage Premium gdzie gosciem był Michał Karmowski poznałem odpowiednią osobe jaka jest mój Trener Wojciech Kroczek po krótkiej rozmowie stwierdziłem ze jest to osoba konkretna i ma taka wiedze na temat tego sportu ze jest on w stanie pomóc mi osiagnąć wymarzona sylwetke i cel . Z tego powodu zmieniłem siłownie na własnie Lifeage i jestem pod okiem Wojtka z którym super mi sie współpracuje . Aby moja motywacja była jeszcze wieksza pomyslałem ze załoze własnie teraz taki dziennik treningowy by móc porównywać moje starania oraz dzielic sie z wami wszystkimi informacjami oraz pomysłami jakie wdrażamy :)



Obecnie jestem na małej masówce : Moja waga na dzien dzisiejszy wynosi 84kg a celem jest poprawa sylwetki i przygotowania pod zawody ( które ?? to wszystko wyjdzie jeszcze podczas pracy na razie ucze sie i pracuje nad sobą )

Tak wygladałem jakieś 4 lata temu :





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Słodziutka !;) Z resztą jak chyba każdy niemowlak.
Ten posiłek powyżej poradził sobie z Twoim głodem? Ja bym się nim najadła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
A tak wygladałem 3 tygodnie temu ( zdjecie robione w tym czasie jakoś )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Moja obecna dieta wygląda następująco :




Posiłek 1 :
Płatki owsiane 50g
Płatki orkiszowe 50g
Białka jaj 3 szt
Całe jaja 2 szt
Whey 100 Trec 20g
Wiórki kokosowe 20g
Orzechy włoskie 20g

Posiłek 2 3 i 4 :
150g piersi kurczaka
80g ryzu Basmatii

Posiłek 5 przed treningowy

40g Whey 100 Trec

Posiłek 6
170g Piersi kurczaka
100g Ryzu Basmatii

Posiłek 7
Białko jaj 3 szt
Całe jaj 2 szt
20g Whey 100 Trec
Co drugi dzien masło orzechowe 50g lub orzechy włoskie czy pestki dyni

Z suplementacji stosuje BCAA UNS oraz Białko Trec Whey 100 oraz zestaw witamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Powodzenia. We wpisach nie wymieniamy firm konkurencyjnych marek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Super przemiana! Powodzenia ;)

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
powodzonka, będę zaglądał

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Nie obijałeś się przez te 4 lata, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Staram sie jak tylko moge , teraz nie wyobrażam sobie by moje zycie wyglądało inaczej . Dzis postaram sie wrzucić zdjęcia posiłków i opisze krótko trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Siema Łukasz wiedze Wojtek namówił Cie na dziennik tutaj będę śledził. Jak używasz supli innych firm to pisz po prostu wpc albo wpi czy izolat a nie całą nazwę bo to sponsorowany dział

poza tym nie długo będzie jechać na UNS'ie moja w tym głowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 903 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18076
Wczoraj po krótkiej rozmowie z Wojtkiem postanowiłem dołączyć do was :) zreszta wiadomo zalezy mi na poradach i ocenach najlepszych .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja podróż po idealną sylwetkę - DT Issany

Następny temat

Rafał Noras w drodze po wymarzoną sylwetkę.

WHEY premium