SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115111

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymam się około 2500 kcal, więc trochę jednak liczę
Węgle jem w każdym posiłku, przed snem także - w ogóle na to nie zwracam uwagi.
Przed chwilą zjadłem 80g kaszy z mięsem i oliwą.
Po samym białku z tłuszczem czuje się rano jak trzaśnięty młotkiem

Jeśli chodzi o zalanie, to różnicy z dnia na dzień większej nie widzę, ale też kaloryczność jest stała.

Samopoczucie w miarę dobrę. Przeszkadza tylko napięcia w karku i chwilami uczucie otępienia.

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-08-23 21:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj dzień z treningiem aero - 50 minut biegu.

Dieta:
1. kasza jaglana, białko, oliwa, pomidor
2. kasza gryczana, pierś, oliwa
3. ryż parboiled, jajka, pomidor, ogórek
4. wejdzie kasza i pierś
5. j.w

O 15:00 idę odebrać wynik moczu. Napiszę Wam, czy coś wyszło.

Edit: Badanie moczu
Odczyn: kwaśny
C. właściwy: 1,014
urobilinogen: w normie
krew: obecna (+)
Nabłonki: pł. i okr. pojedyncze w preparacje
krwinki białe: pojedyncze w preparacie
krwinki czerwone: wyługowane 1-5 w polu widzenia
wałeczki: -
bakterie: pojedyńcze w polu widzenia

Jak widać jest kiepsko. Trzeba się wybrać do urologa.

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-08-24 15:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Zanim się zaczniesz stresować idź do lekarza niech Ci zinterpretuje te wyniki, pojedyńcze krwinki i bakterie to nic strasznego. Bardziej niepokojący jest ten ciężar właściwy może on świadczyć o początkach niewydolności nerek. Rossi jeśli wszystko będzie dobrze to może daj sobie trochę luzu!! I tak jak już ktoś Ci wcześniej radził - nie kombinuj z dietą za często, może spróbuj kontynuować jak teraz tylko za jakiś czas zwiększ kaloryczność żeby zimą trochę przymasować! Ja patrzę na to z punktu widzenia kobiety i na prawdę nie jesteś zalany. Nie da się redukować i budować mięśni jednocześnie! Daj swoim mięśniom jeść żeby mogły urosnąć bo inaczej będziesz po prostu chudy czyli znajdziesz się w punkcie wyjścia! Ostro trenuj a później redukuj i na wiosnę będziesz mógł zaprezentować ładną sylwetkę Trzymam kciuki i pędem do lekarza bo jak będziesz miał kłopoty ze zdrowiem to żadna dieta ani treningi Ci nic nie dadzą!!

Poszperałam w necie i lekarze piszą że niski ciężar właściwy moczu jeszcze o niczym nie świadczy!! Zresztą niektóre normy mówią o wartości poniżej 1,010 czyli Ty się mieścisz w normie. Wystarczy, że poprzedniego dnia wypiłeś dużą ilość wody. Póki co głowa do góry



Zmieniony przez - terco w dniu 2010-08-24 18:58:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
na wynikach ja sie nieznam ale wiem ze na nerki to bialko nisko 1,4g/kg maks 1,8g/kg reszte ww wyrownaj to co obnizysz, a tluszcze 1g/kgmc
z tego co pamietam to wlasnie takie proporcje diety dawali ale moge sie mylic wiec tak przez palce moja podpowiedz

idz do lekarza i powiedz mu o diecie jakie stosowales itd zeby mial odniesienie
a suple jakies bierzesz?
ja odczuwalem nery czasami po kreatynie

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-24 19:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Założenia dietetyczne w PNN (przewlekła niewydolność nerek):
W okresie utajonym (1 stadium) nie zaleca się żadnych ograniczeń dietetycznych
W okresie wyrównanym (2-3 stadium):
- Białko - 0,8-1g/kg/dobę
- Ograniczenie spożycia fosforu P -800-1000mg
- Kalorie - pochodzą głównie z węglowodanów i tłuszczów - 30kcal.kg/gobę
- zależnie od poziomu kreatyniny modyfikuje się podaż wapnia
- ogranicza się podaż sodu jeśli wystąpi nadciśnienie
O okreie niewyrównanym szkoda pisać bo wtedy to już zabawa z białkiem zależnie od postępu choroby ale wygląda to tragicznie.

Takie były założenia jakieś 5 lat temu, jak jest teraz nie jestem pewna, ale dietą i tak w przypadku choroby zajmie się lekarz. Ale o czym my tu piszemy? przecież Rossi na 100% nie ma chorych nerek!

Zmieniony przez - terco w dniu 2010-08-24 20:01:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi drodzy

Sugeruję zaprzestać tej dyskusji, bo nikt tutaj nie ma kompetencji do interpretacji wyników badań, a tym bardziej stawiania diagnozy.
Rossi pójdzie do specjalisty i to specjalista wyda konkretne zalecenia lub nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
terco - Dzięki za te ciepłe słowa . Jednak zdjęcia tak tego nie oddają, ale jest sporo przeszkadzającego tłuszczu w okolicach pasa. Mam jednak zbyt mało mięśni, żeby bez przeszkód sobie z nim radzić . Obecnie jestem w okolicach bilansu na zero, próbuje obniżać białko, bo samopoczucie jest wtedy lepsze jak gdyby organizm sam o to prosił

rr-28 - Z suplementów nic nigdy nie brałem poza białkiem w ostatnim czasie i bcaa od kilku dni (Swoją drogą bcaa może częściowo stać za moimi bólami głowy - sacharynian i cyklaminian sodu robi swoje...)

Martucca - Dokładnie, na razie nie ma co spekulować. W tym tygodniu prawdopodobnie pójdę prywatnie do urologa i dowiem się czegoś więcej.

Pamiętam jednak że już miałem kiedyś robiony mocz, wyszedł też niezbyt dobrze a USG jamy brzusznej nic nie wykazało.

Jakby się okazało, że mam jakieś poważniejsze problemy z nerkami, to proszę mnie dodać do podwieszonych w temacie o dietach głodówkowych, jako przykład konsekwencji ich stosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tydzień Shock
Tempo: 1/0/1
Przerwy: 1-1,5 minuty

PLECY

Wiosłowanie sztangą + podciąganie na drążku podchwytem
1. 10 x40kg (+3kg) + 6x ciężar ciała (+2)
2. 10 x44kg (+3kg) + 4x ciężar ciała (+1)

Martwy Ciąg
1. 10 x51kg (+2kg), 10 x47kg, 10 x43kg
2. 10 x53kg (+2kg), 10 x49kg (+2kg), 10 x45kg (+6kg)

BICEPS

Uginanie ramion ze sztangą + uginanie młotkowe
1. 10 x23kg (+1kg) + 10 x8kg (+1kg)
2. 10 x25kg (+1kg) + 10 x9kg (+1kg)

Uginanie sztangielek w oparciu o kolano
1. 10 x8kg (+1kg) 10 x7kg (+1kg), 10 x6kg (+2kg)
2. 10 x8,5kg (+0,5kg), 8 x7kg, 8 x6kg

Komentarz: Kolejny bardzo intensywny trening. Po martwym ciągu nie wiedziałem jak się nazywam
Wszystko spompowane jak zwykle.

Dieta:
1. 2 jajka, kasza gryczana, papryka
TRENING
2. pierś z indyka, kasza jaglana, kilka winogron
3. dalej zobaczymy

Wartości nieliczone, białka dużo mniej.
Samopoczucie dużo lepsze wczoraj jak i dzisiaj. Zdecydowanie więcej energii na treningu przy ograniczeniu białka kosztem węgli.


Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-08-25 11:17:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Po martwym ciągu nie wiedziałem jak się nazywam
Normalnie Cię nienawidzę za to ja już dostaję szału rok przerwy w treningach to jednak za dużo jak dla mojej psychiki...nie ma jak się wyładować Myślę, że każdy znawca w tym dziale doradzi Ci to samo - czyli przymasowanie zimą...może nie nabierzesz dużo fatu jak będziesz się przykładał do treningów, zresztą potem to spalisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Terco, spokojnie
Trzeba czasem uszanować pewne "priorytety"
Niedługo znowu będziesz śmigać z ciężarami.

Rzeczywiście, redukowanie powoduje u mnie to, że ciągle stoję w miejscu. Trzeba chociaż trochę temu zapobiegać. A na razie to mam wolną amerykankę

Na obiadek kasza z boczkiem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium