SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115052

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No chyba że tak
Ja mimo wszystko prawdopodobnie skończę w żarciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Bachman a w przyszłym roku będziesz próbował na fizjo- dlatego poprawiasz maturę ? ratownictwo medyczne jest bardzo fajne. przez 2 lata chodziłam z klasą na ratownictwo medyczne. karetką chcesz pojeździć ? zrób sobie krzywdę i karetka sama po Ciebie przyjedzie

rossi myślę , że 20 osób może odpaść bo wiadomo niektórzy składali na kilka kierunków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Ann, ha ha.

Nie raczej skończę ratownictwo i dopiero na studia za 2 lata. Jeszcze nie wiem jakie,zobaczy się czy uda mi się coś poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania, w tamtym roku z rezerwowej listy weszło 50 osób więc jestem dobrej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Bachman no matury są co raz ciekawsze ja się cieszę , ze już ten etap za mną bo to nie na moje nerwy. za dużo stresu

rossi 50 osób to sporo. jak się dostaniesz to mam nadzieję, że w Kato mnie odwiedzisz z karkówką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie
Powoli wracam na low carb, więc jutro tę karkówkę pójdę kupić
Tylko lipa straszna, bo zdrożało mięso mocno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień nietreningowy

Dieta:
1. jajka, oliwki, pomidory
2. jajka, majonez, papryka
3. kasza gryczana, indyk, oliwa, pomidor
4. wołowina, kalafior, oliwa
5. jajka, siemię lniane, ogórek

Od najbliższego poniedziałku chciałbym zacząć ćwiczyć już nowym planem i w związku z tym zastanawiam się co wybrać.
Tutaj zależałoby mi na wypowiedzi Odina - wiem, że polecałeś ALRI, ale nie umiem nigdzie znaleźć dokładnych wytycznych.
Myślałem o FBW, ale chyba trochę mi się przejadło.

Jeśli chodzi o dietę, to będzie low carb. Nie wiem czy jest sens się męczyć z całym systemem CKD. A węgle tak czy siak zawsze mogę wyciąć do zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Nie musisz się męczyć z treningiem pod CKD. ALRI spełni swoją rolę.
Ślij mi PM to odeślę Tobie cały trening ALRI w pdf'ie.

Pewnie czytałeś mój blog, ale na wszelki wielki:
przykładowo tempo 2/1/2 - 2sek faza negatywna/1sek napinasz/2sek faza pozytywna

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Rossi a ty nie lubisz owoców ? bo tak przeglądnęłam twoje jadłospisy i zauważyłam , że ich nie jadasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawno temu przestałem jej jeść w strachu, że obrosnę w tłuszcz i tak mi zostało
Teraz jakoś w ogóle nie mam na nie ochoty. Na ładowaniu zjadałem jakieś ananasy, ale bez jakiegoś specjalnego entuzjazmu.
A w tym roku zjadłem, uwaga... 2 truskawki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium