SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taką nadzieję, dlatego idę bardziej w Twoim kierunku Marian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Rossi widzę jak nadal walczysz i za to Cie podziwiam ;) najgorsze,zeby zniechęcenie nie wzięło gory a wszystko będzie dobrze.

Miałam wolną chwilke i w związku z tym chciałam życzyć Wesołych Świat :) żeby było zdrówko,szczescie,matura zdana i spełnienia wszystkich marzeń. Pozdrawiam ;*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuje Marto
Ja Tobie również życzę spełnienia marzeń i dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego przede wszystkim

P.S Chyba naprawdę histeryzuje jak nastolatka

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-04-04 09:38:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Makrocykl: I
Trening "15" A
Trening nr: 1


1. WYCISKANIE POŁOWICZNE LEZĄC: 33kg
2. PRZYSIADY: 45kg
3. WSPIĘCIA: 55kg
4. UNOSZENIE BOKIEM + WYCISKANIE: 7kg
5. UGINANIE MŁOTKOWE + FRANCUZ: 17kg
6. WIOSŁOWANIE PÓŁSZTANGĄ JEDNORĄCZ: 24kg
7. DZIEŃ DOBRY: 33kg

Wracam do życia

Dieta:
1. Owsiane, jajka
2. kasza, schab

Dalej będzie low carbowo (Niecałe 100g węgli nadzień wejdzie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Rób cardio, w nie treningowe, i niskie węgle i może rekomp wyjdzie

btw. Słuchaj czemu wy na tą ditetyke macie biologie na podstawie? Tam gdzie chciałem iści jest roz, i moje plany awaryjne wzięły w łep. Co to za uniwersytet akademia czy co?

sorki za offf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
bachman Śląski uniwersytet medyczny - inaczej akademia medyczna :) tam akurat biorą podstawą biologię, i fajny jest przelicznik dla rozszerzeń :D


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-04-05 12:49:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie jak wyżej
Zda ktoś za mnie postawę na ponad 90%? Z góry dzięki
W każdym razie Bachman zapraszam na Śląsk

Na recomp specjalny nie licze, ale jakby coś urosło, to nie będę płakał


P.S Biologie na podstawie biorą jeszcze we Wrocławiu i w Nysie.

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-04-05 13:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
hrhrhr.

To jak coś to Wrocław mi zostaje. Do katowic i spółki trochę daleko...

Thx

Jak ktoś ma zadania z operonu (te głupie zbiiory) to uwaga bo masę bugów mają. Dzisiaj się dowiedziałem że białka trawią się w jamie ustnej gdzie jest niskie ph Dobrzy są.

A tak po za tym to się teraz nakręciłem na fizjoterapię... przynajmniej matury jak pozdaje mi pasują Na AWF`e przynajmniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
rossi ja zdam za ciebie, a ty za mnie rozszerzenie.
zgadzam się zapraszamy na Śląsk , sporo jest tutaj kierunków gdzie wymagają tylko podstawową biologię.

też myślałam o fizjoterapii tam też podstawowa biologia, u nas na Awf biorą pod uwagę 3 przedmioty najlepiej zdane.

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-04-05 13:36:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
mi w sumie fizjo bardziej by pasowała niż ta biochemia, więcej interesujących przedmiotów. A potem za masowanie można kasę zgarniać , nie no po prostu z praca lepiej to widzę. I jak bym dobrze zdał z tej pr chemii to nawet jakieś szanse mam. Jeśli za dużego ruchu nie będzie, choć na to specjalnie nie mogę liczyć

No jak będzie trzeba to poskładam papiery gdzie się da. Więc może i na śląsku przyjdzie mi się uczyć

Uff, byle polski i niemiecki zaliczyć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium