SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115028

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gryf też tam znajdę:P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
akurat tego ci nie powiem, ale możesz znaleźć różne fajne rzeczy które posłużą ci jako obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
różnica między gryfem 'firmowym' a takim z allegro raczej żadna
jeszcze możesz obczaić na targowisku na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomoże ktoś co do linków? ;)

Dzisiaj przed śniadankiem spróbowałem się z ciekawości podciągnąć podchwytem na drążku (Zawsze robie to nachwytem i w środku treningu) i udało mi się wykonać 3 pełne powtórzenia! Nie macie pojęcia, jaką radochę miałem - wreszcie nastapił progres :)

Co myślicie o dołożeniu hiita/aerobów/tabaty chociaż w jeden z dni nietreningowych?

Wczoraj spróbowałem zrobić tabatę(z przysiadami z lekkim obciążeniem), ale nie wiem czy poprawnie to wykonałem. Pod koniec wysiadały mi już nogi/ tętno też nie zasuwało tak jak przy hiicie, także chyba się nie popisałem :P Jedyne co, to nie umiałem zejść po schodach ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
a do czego ma być ta sztanga? masz stojaki?

Co myślicie o dołożeniu hiita/aerobów/tabaty chociaż w jeden z dni nietreningowych?

ok
tylko trza uwzględnić w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stojaków na razie nie mam, ale skoro sztangę da się zrobić prowizoryczną, chyba stojaki też można? A przy wyciskaniu przykładowo sztangę może ktoś mi podawać do czasu, aż czegoś nie skombinuje. Z martwym ciągiem też nie ma problemu, z przysiadami też nie.

Nie liczę kcal więc jak mam to uwzględnić :P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
a w jakim celu to aero?

Nie liczę kcal więc jak mam to uwzględnić :P?

daj ciut ww po aero, np owoc jakiś

Stojaków na razie nie mam, ale skoro sztangę da się zrobić prowizoryczną, chyba stojaki też można?

jaka prowizoryczna sztanga?

jak do przysiadów i mc to lepsza byłaby duża sztanga, ciężka, olimpijska
i duże talerze co by się nie schylać nad to

i co przy przysiadach będzie Ci ktoś zakładał ciężar na plecy?
bez stojaków kiszka

imo, bez sensu, skorzystasz trochę z tej sztangi, ale później już nie dasz rady zarzucić sobie ciężaru na plery itd

idź na siłownię

tam mają git sztangę, git stojaki i obciążenie
no i instruktora/trenera, który na Twoich pierwszych treningach na pewno coś Ci podpowie zwróci uwagę na technikę etc
jest bezpieczniej
masz też możliwość asekuracji etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pójdę na siłownię, koniec kwestii :P - nie po to buliłem na ławki i drążki, żeby teraz iść na siłownie ;)

Aero(lub hiit/tabata) w celu nabierania czystszej masy...

Co do sztangi - chodziło mi o to, że skoro niektórzy są w stanie zrobić ją z używanych części znalezionych na złomie, to podobnie ma się rzecz ze stojakiem. Tatuś pospawa kilka rurek i chyba będzie dobrze, co:P?

Przysiady zawsze robiłem z ciężarem przy klatce - myślałem, że tu nic nie zmienię ;]
A sztangę mogę przecież ustawić na każdym innym podwyższeniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ok, chcesz trenować w domu, więc musisz dalej inwestować w porządny sprzęt

czy stojaki będą własnorobne czy kupione - bez różnicy

ciężar na klatce? to znaczy przysiady przednie?
rób normalne, tradycyjne przysiady
tyłek nisko do ziemi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium