SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Nieee, Dudek pisze żeby robić po kolei ćwiczenia, najpierw całe A1 potem A2. Jak już nie dasz rady robić więcej niż 4 to bym odpuścił resztę serii.

Odpuścił bym też aeroby. Prawdopodobnie po treningach Shodgun ze spaniem możesz się pożegnać Ogólnie to szczerze ci powiem że obawiam się iż możesz na tym przetrenować za szybko. Ludzie którzy to robili a mieli dłuższy staż, większą siłę wysiadali po 6 tygodniach.

Nie bój się węgli po redukcji masz wyższą wrażliwość insulinową i nie będziesz się otłuszczał, jedz te 150 żeby się zregenerować dobrze.

pomyśl o kreatynie z vitala żeby chociaż trochę tą regenerację poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ale czemu tęskniłeś?! Łosoś na redukcji przecież dobry!, a i jaglaną dla urozmaicenia można było zjeść!
Ale miseczkę masz dziś pyszną, łosoś, jaglana, karkówka, warzywka... mniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bachman - No właśnie miałem wątpliwości, bo czytałem też na body factory temat i tam mówili o przeplataniu
Ale tak jak mówisz jest nawet dla mnie wygodniej i tak będę robił.

Sądzę, że ze spaniem nie będę miał problemów - na redukcji zdecydowanie mocniej obciążałem CUN tymi wszystkimi metabolicznymi treningami, uwierz
W każdym razie jeśli nie spróbuje, nie dowiem się

Co do tych węgli, to raczej myślałem, że po gwałtownym dodaniu węglowodanów z wartości zero cabrs, o otłuszczenie jest dużo łatwiej niż w przypadku diet zbilansowanych.
Ale specjalistą nie jestem i mogę się mylić.
Ciężko o te 150g węgli dzisiaj, bo karkówkę mam na cały dzień i nie ma gdzie ich pakować

Kcal już specjalnie też nie liczę i staram się jeść na oko.

Lena - Na swojej redukcji mogłem zjeść i łososia i jaglaną, owszem. Ale nie w jednej kombinacji
Bo jedno w tygodniu, a drugie podczas ładowania...
A micha faktycznie dzisiaj w porządku, nie narzekam. Chociaż ja wole chude, węglowodanowe jedzenie








Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-05-28 12:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ale to ja nie rozumiem... łososia osobno, bo tłusty? (ale to dobry tłuszcz!).
Chyba że Ty byłeś na LC bez węgli praktycznie? Bo ja zawsze trochę jadłam, choćby z 50g...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak Lenko, to było takie low carb bez węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Co do węgli to własne raczej przeciwnie, organizm będzie je wykorzystywał jako źródło energi. To tak samo jak na ładowaniach - tez się nie zalewasz tłuszczem, czasem tylko wodą podejdzie.

Po pierwszym Shotgunie jak ci się uda go wykonać w całości możemy pogadać o bezsenności i przeciążaniu CUN Albo po pierwszych kilku, zależy ile odejmiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Czyli niewielka ilość W. jest wskazana w codziennym życiu, bo przetwarza się ją na energię, tak? :) I nie idzie w tłuszczyk... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zjem sobie dzisiaj kaszkę na noc

W takim razie w poniedziałek stanie się jasność

Edit: Są niektóre narządy, które nie mogą funkcjonować bez węglowodanów, np. komórki oka.
Węglowodany są bezpieczne nawet w dużych ilościach dopóki nie przekraczasz bilansu energetycznego.


Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-05-28 15:59:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
muszę kiedyś skosztować tej karkówki bo tak wszyscy ją jecie , zachwalacie.
zazdroszczę ci że już jesteś po redukcji bo nie musisz już robić tyle aero


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-05-28 23:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
wywęszyłem karkówkę to wpadłem mówcie co chcecie, ale najlepsza jest z grilla z sosem czosnkowym [niekoniecznie z tym zdrowym, na jogurciku ) (fvck, a ja na redukcji )

rossi, co do zdjęć - super jest, nie narzekaj, teraz tylko przykvrwić w masę i gitara
i widzę, że z ciekawym treningiem startujesz

łap SOGacza za foty


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-05-28 23:13:14

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium