SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115044

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Ciężarami się nie przejmuj. Zapewne i tak z treningu na trening będziesz zwiększał obciążenie.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening nr 2.
Wtorek (Wszystko w 4 seriach po 15 powtórzeń)

Klatka
Wyciskanie leżąc: 27kg
Pompki na poręczach: 10/9/7
Rozpiętki: 14kg
Plecy
Drążek nachwytem: 10/9/7
Wiosłowanie sztangą: 29kg
wiosłowanie półsztangą: 20kg
Barki
Wyciskanie stojąc: 15kg
Unoszenie bokiem: 10kg
Unoszenie w opadzie: 9kg

Nie wiem co się dzieje, ale mam wrażenie że moja klatka stała się nagle płaska jak deska...
Ciężko mi uwierzyć w to, że to woda...
Może tracę mięśnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
glikogen to się nazywa i go wypłukałeś. Uroki Ckd, jak się naładujesz to się wypełni. Spójrz na moje zdjęcia z podsumowania. Tam praktycznie nie ma miesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że glikogen.
Tylko na rękach prawie tego nie widać, a klatka stała się po prostu płaska nagle.
Wygląda to tak, jakbym nie miał w ogóle mięśni

Wiem, histeryzuje pewnie.
Bo w sumie to w tydzień nie da się spalić mięsnia...


P.S Pierwszego, drugiego dnia samopoczucie było beznadziejne. Wczoraj i dzisiaj totalna odmiana. Trzeźwość umysłu przez cały dzień, brak senności, dobry humor - zaskoczony jestem


Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-03-23 17:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Spoko, nic ci nie ubyło jeszcze nie masz się co martwić. Zobaczysz za to ja na ładowaniu fajnie będzie jak się nabijesz

No, na razie będzie okej, ale z czasem psychicznie może być coraz gorzej niestety :/

Robisz pierwsze dwa tygodnie bez ładowania czy już ładujesz w sob ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładuję w sobotę, bo już w połowie poprzedniego tygodnia zszedłem do 30g węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
fajnie by było jakbys też razem z treningiem wpisywał diete

i jak bedzie ładowanie to opisz jak wygladało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dietę mi czasem wstyd dlatego nie wpisuje
Ale już się poprawiam . Wyglądało to tak:

1. jajka, olej rzepakowy, marchew
2. białko, olej rzepakowy
3. kurczak, papryka, olej
4. białko, olej
5. kurczak, łyżeczka majonezu, papryka

Niestety bardzo ciężko jest mi dostarczyć 2g/kg białka z naturalnych produktów i często muszę wspomagać się proszkiem, ale nie mam wyboru

Kiedy jeszcze nie zszedłem tak nisko z węglami, zjadałem 2400-2500 kcal i byłem bardzo głodny.
Teraz dociągam do 1800 pod wieczór i cały czas czuje się syty. Trochę na siłę dodaje, tak że dzisiaj wyjdzie jakieś 2200 kcal...

Chociaż w sumie nie wiem, czy lepiej dodawać mimo braku głodu, czy zostać czasami bez przekroczenia 2000 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
na razie jedz więcej z tygodnia na tydzień obcinaj troszkę jak by fat stał w miejscu. Nie ma potrzeby tak ostro schodzić bo to negatywnie na hormony wpływa. Więcej kortyzolu i tarczyca wolniej pracuję.

Postaraj się załatwić jakieś zielone warzywa. Mają mało kacl, i odkwaszają lepiej. Białka nie musisz mieć aż tak dużo, ja jechałem nawet na 1,8 - 1,7 w sumie to tylko lepiej jeśli chodzi o ketozę.

Po prostu dodaj tłuszczu. Dobrze by było z oliwy, orzechów.

Na allegro masz tanio włoskie W pełni są zjadliwe.

Głodu nie czujesz bo jesteś w ketozie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieje, że jadę poniżej zapotrzebowania bo mam już schizy, że jestem na dodatnim bilansie - czuje się jak na masie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium