SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115057

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Zaraz, zaraz, jakiej żenady? - to fajnie wygląda!
Co to za wąsacz zdjęcie robił? :P I a propo, jak zrobisz tak mięsko, jak u mnie pisałeś, to koniecznie wrzuć fotkę, może się skuszę (na przepis).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O cholera! Tata!



















Karkówkę już niestety zjadłem, ale jak tylko zrobię kolejny raz postaram się umieścić fotencję
Dzięki za odwiedziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
git majonez, graty
ładnie zjechałeś z fatem, a sylwetka zdecydowanie zaczyna nabierać kształtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no rossi chudo jest fatu nie ma trzeba masowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Volcan.
Niestety może postąpiłem nie do końca dobrze, bo przerwałem redukcję w momencie kiedy fat naprawdę zaczął lecieć(Tutaj dziękuje za pomoc Grzechmekowi )

Ale mówi się trudno
Od poniedziałku polecę przez dwa miesiące Shotgunem, a potem w sierpniu być może wskoczę na krótką miesięczną redukcję

Edit - Marian, masuje, masuje - i to na wysokich węglach


Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-05-27 21:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Dokładnie, naprawdę sporo zgubiłeś, a że my (ludzie) zawsze marudzimy... :)
Dawaj dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Tylko żebyś przy tym shotgunie nie musiał potem znowu kombinować i zmieniać treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień: 28 maja 2010r.
Po redukcji

Dieta na dzisiaj:
1. 4 jajka, olej rzepakowy, pieczarki
TRENING*
2. Kasza jaglana, łosoś
3. karkówka, kalafior
4. karkówka, sałata
5. karkówka, ogórek

* 30 minut intensywnego aero z przyśpieszeniami, zwolnieniami.


Bachman - Ale ja uwielbiam kombinować
Tylko muszę się wcześniej dowiedzieć jak to robić z tymi seriami A1 i A2, może Odin wie?

P.S Kasza jaglana z łososiem, jak ja tęskniłem za takim żarciem



Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-05-28 10:08:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Rossi to nie są superserie bo byś się zabił

Zauważ tez ze te 8 seri MC i reszty mają być robione na stałym ciężarze, czyli najpierw ze 4 serie rozgrzewkowe by się przydały.

Masz ustalonego maksa na 6 pow? Dla tych ćwiczeń?

Druga sprawa to regeneracja, słuchaj jeśli chcesz się w to pakować to kalori musisz doyebać naprawdę dużo, dodał bym kreatynę, 2-3g wapnia, magnezu też dużo i sporo cynku. Bo będzie ciężko.

Najlepiej zmniejsz ilość serii do 4-5. Albo zmień trening

Jeszcze coś, we wtorek ostro pracują tricepsy potem masz tylko 48h do kolejnego treningu w którym znów są w użyciu przy WL a potem w treningu piątkowym znowu masz izolację na trica... dużo. IMO za dużo.

E. więcej węgli możesz dać ;)

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-05-28 11:15:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie superserie, ale nie wiem czy przeplatać A1 i A2 czy robić najpierw wszystkie serie A1 a potem wszystkie A2.

Wapń będzie, magnez też, kcal zawsze było dużo
Maksy znam z prawie wszystkich ćwiczeń

Oczywiście, serie rozgrzewkoowe też będę musiał jakieś zrobić.

Zdaje sobie sprawę z tego, że robiąc ósmą serię martwego ciągu mogę być już mocno wycieńczony i nawet na ciężarze 75% z maxa mogę nie dać rady zrobić 6 powtórzeń. I co wtedy? Jeśli dam radę zrobić tylko 3 powtórzenia to nic nie szkodzi?

Węgli mam dzisiaj jakieś 80g. Trochę się boję dawać w kolejnych posiłkach tak szybko po redukcji...

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-05-28 11:23:10
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium