SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czaroz95 cel jest jeden! ładna sylwetka/foto str. 3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
Siemanko.Z racji,ze skończyły się wakacje zamierzam założyc ten o to dziennik.Wcześniej prowadziłem tu co nie co ;p lecz z braku czasu pod koniec roku szkolnego zrezygnowałem na jakiś czas z siłki.W wakacje trenowałem co jakiś czas przez 1 miesiąc pózniej był luz aż do dnia 3 września.Aktualnie mam plan typowo na masę. Dobra coś o mnie :mam 17 lat ,184 wzrostu aktualna waga to 74-75 moim celem jest podbić do 78-79.Wymiary będą pózniej dziś wieczorkiem lub jutro.Zażywam suplementy takie jak : BCAA,białko SFD plusV2.Na zime zamierzam polecieć z mono ,ale zobaczymy jak to będzie ;).Oczywiscie diete staram się trzymać. We wpisce nie uwzględniam warzyw co nie oznacza ,że ich nie jem.Jadłospis z dziś wam prezentuje :) Co o tym myślicie ? 2 posiłek jest lipny troche bo jestem w tym czasie w szkole ,ale będę się starał żeby to zmienić.Fotka jedna jest widoczna w moim profilu była robiona gdzieś w kwietniu.Kwestią czasu jest więc jak przedstawie wam aktualne świeże foto.Zapraszam do odwiedzania pozdro!







Zmieniony przez - czaroz95 w dniu 2012-09-05 16:21:10

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1674
bede wpadał jak najbardziej i powodzenia osobiście staram sie nie ćwiczyć jak jestem chory, i dopisuj obciążenie jak możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ty mi się wpisałeś na pierwszej stronie dziennika, więc ja też Ci się wpiszę

Powodzenia, będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie lepiej tą dietę rozłożyć na mniejszą ilość posiłków, za to lepszych jakościowo? No i problem szkolnego posiłku można łatwo rozwiązać. Domyślam się, że nie chcesz nosić nieśmiertelnych pojemników z kurą i ryżem, więc możesz dać kanapki z gotowaną/pieczoną piersią bądź jajkami (od czasu do czasu z jakąś makrelą wędzoną też mogą być), jakiś omlet, racuchy/placki owsiane, etc. Możliwości jest naprawdę sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Byłeś z michą w jakimś dziale ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
adzik123- byłem,byłem.W 6 posiłku dodawać tą oliwe ?? to bedzie gdzies godzine po trenie to chyba nie ma sensu ? Jak tak to gdzie ulokować mam tłuszcz? do ostatniego wypić 50 ml ? i wywalić banana bo to chyba za pózno na ten owoc?

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
Jestem po treningu a więc : Środa

PLECY + BICEPS
PLECY
Martwy ciąg 4x 10/8/8/6
podciąganie na drązku 4x 6/6/6/5
Wyciąg górny do klaty 4x 10/8/8/6
BICEPS
Ugianie ramion na wyciągu 4x 10
Ugianie ramion gryfem łamanym stojąc 3x 12/10/8
Uginanie ramion hantlem stojąc supinacja 3x 10

Ogólnie jestem zadowolony z wszystkiego czułem bica lecz troche jestem nie zadowolony z podciągania ...mało powtórzeń

Zmieniony przez - czaroz95 w dniu 2012-09-05 19:10:34

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rano zamiast tej oliwy dorzuciłbym jajo

posiłek nr 2 lipny

nr 3 nie kumam poza tym nabiał jest takim średnim źródłem białka

domyslam sie, ze nr 6 jest potreningowym? jeżeli tak to oliwe wywal, dorzuc gdzies tam w innych posilkach tluszczy [moze byc i masło w kanapce, ale masło, nie margaryna]

na noc banan odpada i wiecej twarogu zjedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
Posiłek 2 i 3 wiem,że lipa bo to w szkole było nie miałem żadnej alternatywy...Ale jutro walne kanapki z razowcem i dam jajca do nich i będzie git.Tak 6 jest po treningu .Ok oliwe wywale i dam więcej troche na noc do twarogu :) Dzięki wielkie za rady.

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ja właśnie dzień wcześniej gotuje jajka na twardo i rano kroję na kanapki. Mi smakuję tylko jak się ,,odbiję" po takich jajkach to masz nieprzyjemny oddech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
adzik123
(...) poza tym nabiał jest takim średnim źródłem białka

(..) na noc wiecej twarogu zjedz





Oliwę możesz spokojnie szamać w potreningowym

Białka nie ma co przesadnie podbijać- niski poziom wytrenowania, a i tak jest bliżej 3g/kgmc niż 2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Darek -

DObre, złapałeś mnie


Chodziło mi o to, żeby nie opierał diety na kefirach

No ale widzę, że muszę Ci zayebać bana jak traktor!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT a spalanie tłuszczu

Następny temat

Trening dla Laika

WHEY premium