SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116339

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Badania wkrótce zrobię, muszę iść najpierw do lekarki i się wyprosić :P
Rozumiem sens cheat meali w momencie, kiedy męczę się na diecie i mam niesamowitą ochotę na jakiś posiłek. Ale ja mógłbym kurczaka z suchym ryżem naokrągło wsuwać bez znudzenia :P

Raczej chodzi mi po prostu o większą ilość węgli.

Jutro wypada dzień treningowy, trzymajcie kciuki żeby głowa przestała boleć.
A w czwartek tomografia szyjnego kręgosłupa, może ona coś wykaże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
co chcesz wyprosić?
idziesz do jakiegoś laboratorium medycznego, do punktu pobierania krwi, płacisz i czekasz na wyniki
nie potrzebujesz żadnego skierowania od lekarza etc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale po co mam płacić, kiedy w ciągu kilku dni pójdę do lekarza i dostanę za darmo:P Teść kosztuje 25zł. Wiesz ile to cycków z kurczaka? :P

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2009-09-09 15:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam kolejny trening ACT za sobą. Już czwarty. Nie zwiększam liczby obwodów gdyż trzy i tak maksymalnie mnie wyczerpują.

spinanie brzucha 12-15
Leciutko. Nie mam pomysłu jak w 15 powtórzeniach dobrze skatować brzuch. Próbuje różnych ćwiczeń i ostatecznie nie wiem co wybierać.

wspięcia na palce 15-20
Tutaj ciężar już sporo za malutki...Jakiś pomysł?

przysiady ze sztnagielkami 12-15
Znowu z plecakiem. Tyle, że tutaj też przydałby się większy ciężar :/

drążek podchwytem 8-10
Tutaj brak progresu w porównaniu z poprzednim treningiem. Nie podciągnę się poprawnie 2 razy pod rząd nachwytem.

pompki 10-12
Podłożyłem sobie po bokach książki i wyszły takie "odinowe pompki". Całkiem fajnie czułem klatkę.

wyciskanie sztangielek siedząc 8-10
Nie zmieniłem ciężaru(czyli 16kg), Za pierwszym razem 9, potem 2x8 powtórzeń.

zginanie sztangielek 10-12
Większość powtórzeń z jedną sztangielką na jedną rękę. Z dwiema naraz nie dawałem rady.

pompki wąsko 8-10
Tutaj po 5 pompkach wskakiwałem na damskie:P.

uginanie nadgarstków 12-15
Nie wiem czy poprawnie robie to ćwiczenie, ale średnio odczuwam po nim cokolwiek ;]

Oprócz tego, troche głowa pobolewa. Ale trening dałem radę przeprowadzić.
Jeśli chodzi o dietę, to jak na razie bez ustępstw. W szkole troche lipnie, bo musiałem zjeść po wych.fiz twaróg, który jest kiepski w tym momencie. Ale lepsze takie białko niż żadne.

Przed treningiem rozgotowana kasza (Ja sobie samemu nie ugotujesz, to Ci dobrze tego nikt nie zrobi:P)z czymś co smakowało jak kurczak. Po treningu jęczmienna ze schabem.

A teraz popijam kawkę i troche rozbolał mnie od niej żołądek.

Jutro mam tomografie po 12:00 i mi napisali na skierowaniu "poziom kreatyniny. 6h na czczo". Skoro 6h, to chyba nic się nie stanie jeśli o 6:00 zjem porządne śniadanko ;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ja bym nie ryzykował, na czczo to na czczo
a jak już to leskie śniadanie.. co to da, że przerwa będzie trwała 6 h skoro tak się nażresz, że trawić będziesz kilkanaście godzin?

imo najlepiej nic nie jedz, ten 1 raz wytrzymasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
zginanie sztangielek

Naprawdę potrafisz?

Z tym popędem to pamiętam, że u mnie od początku ćwiczeń nie było problemu. Zauważyłem nawet większą ochotę na seks. Moja dziewczyna nie narzekała. Dlatego twoje objawy są bardzo dziwne. Zobaczymy co pokażą badania. Poza tym bardzo dobrze, że nie brakuje Ci chęci do walki - oby tak dalej! Z rodzicami... No wiesz... Nie jesteś już małym chłopcem. Porozdawaj ulotki, poudzielaj korepetycji (ja w twoim wieku tak robiłem) i karnet na siłkę masz w kieszeni! Poza tym pogadaj z nimi, że tam ktoś na pewno Ci pomoże, poasekuruje i będzie to lepsze niż ćwiczenie w domu.

Zmieniony przez - KANwa w dniu 2009-09-09 18:16:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat kwestia finansowa nie jest problemem, raczej chodzi o to że:
1. Leszcz ze mnie po prostu i trochę mi głupio ośmieszać się obok 100kg pakerów:P
2. Wszystko zależy od stanu zdrowia. Bez sensu teraz inwestować w siłownię, skoro okaże się, że np. nie będę mógł ćwiczyć. Zresztą, a propos inwestycji - skoro mam już drążek, ławeczkę i sztangielki, chyba bardziej ekonomicznie będzie kupić sztange z obciążeniem - ostatecznie i tak wyniesie mnie to taniej niż siłka.

Faktycznie nie wiedziałem, że umiem zginać sztangielki xD
Dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
no bez jaj

a od kiedy to na siłownie chodzą sami pakerzy?
u mnie przewala się mnóstwo osób
i dzieciarnia z gimnazjum, młode dziewoje, starsze kobiety, dbające o formę dziadki, duże byki, suchary i grubasy

a te byki tez od razu przecie wielcy nie byli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Wiesz lekarz zawsze znajdzie jakieś przeciwwskazania, bo musi asekurować swoją dupę. Przecież jakby Ci się coś stało to zawsze można oskarżyć lekarza, że nie widział przeciwwskazań. Wydaję mi się, że jakby każdy się słuchał lekarza to połowa by nie ćwiczyła...

Nie tylko schaby chodzą na siłownie, więc nie chrzań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie, to gorzej byłoby widzieć 15 latka który na klatę bierzę więcej niż ja - niż pakera :P
Ale dobra, przegrałem ;]

Zgadza się, że lekarzowi najwygodniej po prostu zabronić. Ale wyniki będę miał na piśmie, więc nie oprę się tylko na sugestii pani z przychodni :D

Opracowałem właśnie wieśniaka z orzechami włoskimi i ziemnymi, sezamem i wiórkami kokosowymi. A za godzinke do wyra :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

forma lato