SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115114

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
"Jestem zadowolony z treningu, czuje że zwiększyłem siłę. To już prawie ustalone maxy, a ja czuje zapas w wielu ćwiczeniach."

Tak trzymaj, powoli do przodu.

Skoki dosiężne robisz na jaką wysokość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze, to nie wiem bo po prostu skaczę do sufitu , czasami do dotknę, czasami nie. A na jakiej wysokości jest sufit to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
w skokach dosiężnych chodzi o to aby wskakiwać NA COŚ, np na skrzynię albo inne podwyższenie, oczywiście możesz robić skoki takie jak teraz z tym że ciężko odnotowywac wtedy wymierne postępy, jeśli skaczesz na skrzynke co trening możesz dokładać kilka cm i juz wiesz jaki progress zaliczyłeś. Wtedy tez angażujesz troche inne mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tym nie wiedziałem. W sumie co trening staram się dać z siebie jak najwięcej. Postęp widzę w tym, że na początku dotykałem sufitu może kilkanaście razy z tych 50. Teraz skok z dotknięciem do więcej niż 3/4 całości.


Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-02-18 18:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
masz rację to ja się pomyliłem skoki dosiężne faktycznie polegają na dosięgnięciu jak najwyższego punktu rękoma, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

chodziło mi o to


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten koleś miażdży...
Nie wiesz jaka to wysokość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezły wyskok Mi sie marzy kiedys zrobic wsada do kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakończyłem dzisiaj piąty makrocykl.

Makrocykl: V
Trening: "5" B
Trening nr: 30


1. SKOKI DOSIĘŻNE 1x50 skoków
2. WYCISKANIE SZTANGI OD CZUBKA GŁOWY SIEDZĄC34kg: (+2kg)
3. PODCIĄGANIE SZTANGI DO BRODY: 31kg (+2kg)
4. MARTWY CIĄG : 71kg (+3kg)
5. POMPKI NA PORĘCZACH: 5/5/5/5
6. DRĄŻEK PODCHWYTEM: 5/5+3kg/5+3kg/5+4kg
7. PRZYSIAD PRZEDNI: 45kg (+2kg)

Wstawiam tylko rozpiskę, bo bardzo zajęty jestem dzisiaj. Zresztą, w zasadzie nie ma o czym gadać. Jestem bardzo zadowolony, wszędzie jeszcze lekki zapasik pozostaje
Drążek jak widać już z ciężarem, co także cieszy

16.03 mam egzamin na prawko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2986
Rossi jak tam ferie i ''niepokorna'' praca maturalna? ;)

szybciutko sie tez z tym prawkiem obrobiles,ja niestety teorie zaliczylam w grudniu,ale z jazdami poczekam po maturze ,wiec nie pozostaje mi Tobie pokibicowac jak narazie ^^

Treningi rowniez solidne jak zawsze ;) Chcialam sie tez poradzic akie masz odczucia po fbw? Jak dlugo Twoim zdaniem mozna na nim jechac? Wlasnie kupilam kolejny karnet na silownie,wiesz... efekty sa,ale nie wiem czy wystarczajace,jak na miesiac cwiczen.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium