SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no to czekamy na te foty 2011 nic sie nie bój tylko masuj z tego co pamietm to ty sie bałes masowac i co chwile zmieniałes miche
no cel ambitny oby sie udał i nie bój sie o zalanie bo takiego niskiego bf jak ty miałes ~8% ciezko bedziesz miał utrzymac...
wiem po sobie że łatow sie mówi a trudniej zrealizowac ale mysle ze tobie sie uda

sorry rossi za spam wiecej juz nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
E tam jak jest ladna klata lapy i plecy to brzuch bez kraty zle nie wyglada. Wiadomo ze fatu zawsze cos wejdzie, jednemu wiecej innemu mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A..dopiero zaczynasz
A jak sprzęt? Czy ćwiczysz z obciążeniem ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Znaczy od tego tygodnia wprowadzam ww i taka regeneracje sobie robie. Sprzet to tylko drazek i porecze. Wystarczy.

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-06-16 07:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spostrzeżenia po węglowodanach na wieczór:
- Pierwszy raz od 2-3 tygodni nie obudziłem się w nocy
- Przymulony rano i tak trochę byłem

Spostrzeżenia ostatnich dni:
- Skaczę mi powieka. Kojarzy mi się to z niedoborem magnezu, jednak przy tak dużej ilości produktów zbożowych (kasza, ryż) wydaje się to dla mnie nieracjonalne. Spróbuję więc uderzyć w wapń, bo podejrzewam, że mam chroniczne jego niedobory. Dlatego albo kupię sobie w aptece, albo zacznę wsuwać skorupki jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Stosujesz ww na noc a rano bialko + tluszcz rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rano też były ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
To dziwne. Bo ta metoda co ja czytalem to
ww
o niskim IG na noc + tluszcze wielonienasycone, bez bialka
rano bialko + tluszcze bez ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Rosii kup Aspargin, i jakiś Wapń, ale jak skacze to raczej znaczy że brakuje magnezu lub potasu Ciesz się że tylko powieka mi ostatnio prawy bicek latał jak po*******ony cały dzień, po nieprzespanej nocy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wampirate - A jak nie zastosuje się do tej metody, to co się stanie? Stanę się z dnia na dzień zalanym prosiakiem?
Głodówka to też pewna metoda, a na wszystkich dobrze nie musi działać.

Ja chcę się czuć dobrze cały dzień, a nie tylko w wybranych porach.

Bachman - Nie chcę mi się wierzyć, że to magnez. Mnóstwo kaszy zjadam. No chyba, że mi kawa i ciężkie treningi aż tak go wypłukują.
Na razie zjadłem trochę skorupek z jajka i zobaczę czy pomoże

A biceps też mi wibruje do kompletu z łydkami

Dieta:
1. owsiane, jajka, oliwa, marchew
TRENING HIIT (sprinty)
2. kasza gryczana, jajka
3. gołąbki (z kasz gryczanej mama robi )
4. ?
5.?



Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-06-16 09:53:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium