SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mama mi mówi, że "fajnie wyglądam"

Trochę ciężko mi w to uwierzyć, znając choćby podstawy z odżywiania, że na low carb idzie więcej fatu niż węglach

Ale jak mówisz - Kiedy skończę tę redukcję będę raczej trzymał się wysokich węgli, bo tak chociaż mi smakuje
A na low carb nie dość, że się męczę to jeszcze fatu przybywa.

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-05-17 14:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Od węgli się tyje. Taki gen prze***any ja też łapie sporo fatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Avasso - U Ciebie to akurat gen chyba nie najgorszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
rossi od węgli sie na pewno tyje masz przykład mój ze byłem na masie na wysokich weglach i ile fatu złapałem;/
Avasso dobrze mówi, genetyki sie nie wybiera i u mnie jest podobnie ze szybko mnie zalewa;/

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-05-17 19:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyje się od nadmiaru kcal a nie węgli
Ja na to patrzę już tylko w ten sposób. Masowałem na low carb - sami spójrzcie ile złapałem fatu. Wygląda jakbym masę na słodyczach robił.

A heca jest tym bardziej, że jestem po 7 tygodniach redukcji i jest już sporo mniej w pasie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
To są zdjęcia jest na mnie sporo fatu nigdy się pewnie nie wytniemy tak jak tego w głębi serca chcemy A gena mam*****owego inni na białym chlebie i pasztecie potrafią zrobić imponującą sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się
Człowiek się poświęca, kombinuje z low carbami, dodaje tabaty, hiity. A inny jak mówisz zrobi sto serii na klatę, zagryzie pasztetem i wygląda kozacko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no masz racje rossi ze tyje sie od nadmiaru kalorii, a ja troche źle napisałem bo chodziło mi o to ze jak byłem na masie to jadałem dziennie nawet czasami z 200g owsa i 300 kaszy tyle było samych wegli...

no i tak jak mówicie ze najbardziej jest to wkyriwjajace ze niktórzy na byle****owstwie zrobia forme batoniki cukiereczki paszteciki, a człowiek satara sie jak moze i tak nigdy im nie dorówna...czasmi tez tak mam zeby *******nac ten sport w kat i zyc sobie jak wszyscy moi kumple browarki batoniki itp... tyle ze ja na tym zarciu i piwku to pewno zaraz bym sie ni uniosł;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jadłeś niewiele ponad 300g węgli
Chyba to nie tak dużo

Gdyby nas zadowalała nasza genetyka, jeden na dziesięciu z nas siedziałby teraz na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
Pryttt! o genach i pogodzie się nie dyskutuje. I tak nic nie uradzicie, w tej sprawie to jak się nie odwrócisz dupa zawsze z tyłu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium