SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie czujesz się dobrze na treningach i masz złe samopoczucie to sobie tydzień odpocznij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dobre samopoczucie i ochotę na trening dużą. Tylko nie idzie... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
cześć

ciężary do przodu, progresujesz widzę!
a ja tam w miejscu stoję, ale pogodziłem się z tym, że priorytetem już do końca będzie szczupła sylwetka i wypalanie fatu

przerwy koniecznie
niby co ok 8 tyg
ja tam robię na oko - po prostu człowiek czuje kiedy już ma dość, kiedy treningi nie dają już frajdy..

jeżeli długo nie odpoczywałeś to ja bym zrobił nawet 2 tyg off
jak już wypoczywać to porządnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak nie odpoczywam, pociągnę to jeszcze troche. Bo mam szaloną frajdę z treningów.

Chyba, że to uzależnienie

Miło Cię widzieć z powrotem. Co się z Tobą działo? Do roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A) Przysiady 5/5/5 x74kg (+2kg)

Poszło!

B) Wyciskanie hantli leżąc 10/10/10 x24kg

Zmieniłem sztangę na hantle. Jednak w ostatniej serii rozgrzewkowej zauważyłem, że skończyły mi się talerze nadające się na hantle :D. Dlatego zrobiłem więcej powtórzeń. Nie chciałem tracić czasu na przekładanie wszystkiego na sztangę.

C) Drążek nachwytem 4/3/2

Rzucałem się jak pies pod tym drążkiem. Chyba źle

+ brzuch i łydki

Wszyscy mówią, że na low carb odnotowuje się spadek siły. Ja nie widzę różnicy. Przeciwnie, przysiady idą do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady do przodu i to cieszy,
Na drążku ja też w "podbramkowych" sytuacjach ciągne aby ciągnąc i czasem to żalośnie wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A) Przysiady 5/5/5 x74kg

Poszło, chociaż w trzeciej serii było bardzo podbramkowo

B) Push Press 5/4/4 x41kg

Stanąłem w miejscu w tym ćwiczeniu. Od następnego treningu zamieniam to ćwiczenie na zwykłe wyciskanie żołnierskie.

C) Martwy Ciąg sumo
1. 49kg (+2kg)
2. 51kg (+0)
3. 59kg (+2kg)
4. 69kg (+2kg)
5. 77kg (+2kg)

Powoli dodaje i bardzo ładnie idzie

Ogólnie jestem zadowolony, mimo że drugie ćwiczenie nie idzie. Trzeba czerpać z tego radość a nie użalać się nad sobą, prawda
?

A dieta dalej niskowęglowodanowa. W sumie zakładałem jedzenie około 100g węgli, a w praktyce wychodzi ich może 60g

1. Jajka, masło, orzechy
2. jajka, orzechy, jabłko
3. kurczak, kawałek razowca, oliwa
4. kurczak, jajko, miód




Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2009-12-09 17:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No idzie do przodu i to ładnie.
Jak sie czujesz na takiej diecie? Wydaje mi się że jesz dużo za mało.
Nie wiem czy ty chcesz trochę podrosnąć, bo redukować nie masz pewnie z czego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
a w jakim celu tak mało ww? trochę mnie nie było więc weź mnie uświadom - redukujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Servond - Po czym uważasz, że jem dużo za mało?
Jem sporo kcal więcej niż na węglach.

Sniadanie w którym bardzo skromnie napisałem "jajka, masło orzechy" osiągam jakieś 900 kcal ;)

Czuje się całkiem dobrze. Brak różnicy jeśli chodzi o siłę na treningu ;)
Ale będę starał się podciągnąć węgli do chociaż 100g.

Volcandoon - Nie redukuje. Stwierdziłem po prostu że człowiek powinien jeść mało węgli i dużo tłuszczu. No i tak robię ;)
Mam zamiar przejść na jakąś redukcje lekką po świętach ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium