SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Determinacja/rossi_/foto str. 116-117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115094

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robiłem taką tabatę tylko ze sztangielkami w ręce. Faktycznie, zakwasy trzymały przez kilka dni, tyle, że nie czułem takiego ogólnego wyczerpania treningiem. Po prostu moje nogi były jak z waty i nie umiałem zejść po schodach, ale tętno jakoś specjalnie nie szalało...

Z tym ciągiem to przystopuje, bo przy tych 67kg, myślałem że się zesram:P
A głupio też jechać z ciężarem kosztem techniki.
Choć wiem, że jak na ciąg, to i tak śmieszny ciężar dla większości z Was :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po bo to trwa 4 min, zrób sobie 2 czy 3 razy pod rząd, jak chcesz się zajechać.
ogólnie tabata ma podkrecac metabolizm, a nie zwalać z nóg i powodować zgon.

Co do ciągów, popatrz na moej ciężary, też wcale nie ogromne, z reszta zaprsazam do siebie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w jaki sposób mogę ocenić, czy Tabate dobrze wykonałem?

Odwiedzam , odwiedzam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
rossi
Śledzę dziennik i Twoje podejście do wszystkiego co związane z treningiem .
Widzę idziesz do przodu , z ciągów nie rezygnuj niech Cię zniechęcają małe ciężary kiedyś będą większe
Zasłużyłeś na Soga ,zapraszam czasem do mnie

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Demolub! - takie odpowiedzi podnoszą na duchu;)

P.S Widzę, że grasz na gitarze klasycznej ;) -Ja też jakiś czas temu zaprzyjaźniłem się z tym pięknym intrumentem :)

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2009-10-11 15:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Ciąg będzie szedł powoli do przodu. Jeżeli nadal masz problemy z podciąganiem zajrzyj do mnie. Ustaliłem sobie 24 powtórzenia i robię je w kilku seriach czasami w 10 czasami w 12. Ważne że czas który za każdym razem mierzę jest z treningu na trening mniejszy. Polecam!!

Zapraszam do mnie.

Zmieniony przez - KANwa w dniu 2009-10-11 17:25:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Gitara była kiedyś moją wielką pasją
Nadal stoi u mnie w domu na honorowym miejscu i czasem po nią sięgam .
Wpadajcje do mnie do galerii bo mi temat spada w zapomnienie

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
z tabaty nagraj filmik, z ciągów najlepiej też. w jednym jak i w drugim ćwiczeniu bardzo ważna jest technika- jeśli ona jest niepoprawna ćwiczenie może odnieść więcej szkód niż pożytku.

nie twierdzę że robisz to źle, ale może warto aby ktoś cię skontrolował i ew. skorygował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym tygodniu postaram się wkleić tutaj zarówno zdjęcia, swoje aktualne wymiary, jak i zamieścić filmik z tabaty i ciągu ;)

Potrzebuje tylko znaleźć głupiego, który będzie stał nade mną i mnie nagrywał - ale da się zrobić:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co w tabacie można popieprzyć ? Wali się przysiady, czy co tam masz tyle ile wlezie w te 20 sek., a co do MC to się zgadzam, filmik może być

a w komorce nie masz kamery ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Split do oceny : ]

Następny temat

Nadgarstki przy wyciskaniu

WHEY premium