SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ha,ha

Właśnie odebrałem paczkę.....szkoda że nie przed treningiem



Ale już widzę że będzie hardcore , bo po założeniu na ramiona nie byłem w stanie rozłożyć rąk na szerokość 5cm


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2/25/2019 5:41:18 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
No i o to w tej zabawie chodzi.PIĘKNY. Jaki rozmiar?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
No i o to w tej zabawie chodzi.PIĘKNY. Jaki rozmiar?


XXL

BLACK i BLUE też mam XXL , jednak BLUE w takim rozmiarze nie mogę wciągnąć samodzielnie na ramiona ....XXL EXTREME 2 ma szersze rękawki o prawie 6 cm i wchodzi bez problemów z luzem.
W czwartek umówiłem się na siłowni w Krakowie , może uda się na koniec treningu coś zrobić w tym sprzęcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
WTOREK

Dzisiaj spokojny trening ....

Barki przenoszenie hantli bokiem oburącz

20kg x 10 x 5 serii

Biceps uginanie ramion z hantlami / supinacja

20kg x 10 x 5 serii

Brzuch maszyna z obciążeniem

30 x 3 serie

Jutro luzik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

Dzisiaj pojechałem na trening do Krakowa , na moją starą siłownię ,,AZORY,, ..... Niestety atmosfera tłustego czwartku rozwaliła moje plany na dobry trening...
Akurat miałem szczęście i na siłowni było bardzo dużo kolegów , i nie obyło się bez długich dyskusji, wspominek itd. oczywiście przy pączkach i kawie a w między czasie próbowałem robić klatkę

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
160kg x 4
180kg x 2

200kg x 2
200kg x 2
200kg x 2
205kg x 2
205kg x 2

Nawet nie wiem jak długie były przerwy między seriami ,ale wyciskanie zajęło mi około 2 godziny...i na dodatek nie zrobiłem na takich ciężarach i ilościach jakie były w planie.Na tym zakończyłem trening na wyjeździe , ale to nie był koniec na dzisiaj. Wracałem koło 15-tej do domu.
W domu solidny obiad , potem mała porcja Redwailera + Vitargo i jazda drugi trening a raczej próba zakończenia planu jaki był na dzisiaj

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
120kg x 10
160kg x 2
170kg x 2
180kg x 2
190kg x 2
200kg x 2
215kg x 1
215kg x 1 nie było już na tyle mocy jak w pierwszym na tym ciężarze
215kg x 1 i tutaj porażka , sztanga stanęła i brakło jakieś 5cm do wyprostu rąk.....mogłem odpuścić ale rogata dusza mnie podkusiła

Filmik z drugiej serii na 215kg




Klatka wyciskanie leżąc HAMMER - odpuściłem bo byłoby zbyt dużo klatki na ten dzień.

Prawdopodobnie nie zrobię w tą sobotę treningu klatki , bo bardziej zależy mi na mocnym poniedziałku .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Dwa treningi mocne jednego dnia SZACUN jednak to chyba pączki pomogły...ale jeszcze MONSTERA nie testowałeś?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
Dwa treningi mocne jednego dnia SZACUN jednak to chyba pączki pomogły...ale jeszcze MONSTERA nie testowałeś?


Musiałem wykonać plan jaki sobie ustaliłem na ten dzień.....

MONSTER-a nie testowałem bo nie było ,,warunków,, wokół pączki i bardzo luźna atmosfera.
Siłownia AZORY to nie tylko miejsce treningów , tam często przychodzą ludzie po prostu pogadać , pobyć....

Przypuszczam że już nie zdążę wypróbować EXTREME2 przed zawodami , ale nie mam ciśnienia na start w SBP ....wręcz przeciwnie , to wymaga wielu prób i treningów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Ale coś nie chce mi się wierzyć że nie spróbujesz EXTREME2 nawet z czystej ciekawości no i może nie na maxa, fakt dobrze mieć już asekurację przy sobie, bo sam pisałeś- rogata dusza...Spojrzałem na listę startową w Zalesiu i jak na razie chyba jesteś sam w swojej kategorii czyli raczej walka o rekord niż z rywalami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
adamu1962
Ale coś nie chce mi się wierzyć że nie spróbujesz EXTREME2 nawet z czystej ciekawości no i może nie na maxa, fakt dobrze mieć już asekurację przy sobie, bo sam pisałeś- rogata dusza...Spojrzałem na listę startową w Zalesiu i jak na razie chyba jesteś sam w swojej kategorii czyli raczej walka o rekord niż z rywalami.


Wprawdzie nie jestem sam , bo jest jeszcze Węgier.....ale tak jak piszesz , mój plan to NEW REKORD i w tym celu tam jadę. Zresztą jak pewnie zauważyłeś nigdzie nie piszę że chcę wygrać , tylko że chcę pobić RŚ

MONSTER-a na pewno sprawdzę , inaczej nie byłbym sobą. Zresztą żeby wyrobić sobie swoją opinię na temat tego modelu , muszę go wypróbować....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Twoja opinia będzie ważna dla innych którzy jeszcze się zastanawiają, dla mnie też.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium