SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
Tak na marginesie to , jeszcze nie katuję tricepsa na kratownicy....dojdzie jeszcze do tego i wtedy będę korzystać z pomocy żony , do wymuszonych powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jakaś znajoma postać pojawiła się w tle fanpage'a ligi wyciskania



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
Ciekawie kto to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
kabo9
jakaś znajoma postać pojawiła się w tle fanpage'a ligi wyciskania



Już od rana znajomi mnie atakują i wysyłają link
Nie wiem co się stało że mnie taki zaszczyt kopnął ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
A może Ty jakąś rocznicę obchodzisz ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
goldberg1982
A może Ty jakąś rocznicę obchodzisz ?


Nic sobie nie przypominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
Bo wiesz jak to jest pamięc bywa ulotna a znajomi pamiętają haha a może do jakiegos odznaczenia masz przystąpić za wybitne osiągnięcia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
I jeszcze Cie nie raczyli poinformować o tym fakcie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
goldberg1982
Bo wiesz jak to jest pamięc bywa ulotna a znajomi pamiętają haha a może do jakiegos odznaczenia masz przystąpić za wybitne osiągnięcia


Co miałem dostać , już dostałem....miałem stypendium sportowe z Ministerstwa Sportu oraz kilka nagród finansowych od Ministra , jak jeszcze startowałem mieszkając w Krakowie to praktycznie przez 11-lat dostawałem od Prezydenta Miasta Krakowa jakieś nagrody czy wyróżnienia.
W mieście w którym teraz mieszkam , burmistrz chyba nawet nie ma pojęcia o moim istnieniu a ja nawet nie zabiegam o reklamę , jestem sobie trenerem i sobie sponsorem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336284
ŚRODA

Waga rano 116,5kg

Biceps młotki

35kg x 10 x 4 serie ..trochę się pokiwałem ,ale bez przesady

Biceps hantelkami z supinacją , wróciłem kontrolnie do mojego kiedyś ulubionego ćwiczenia na / po operacji łokcia miałem problemy z rotacją / ale ...

22kg x 8 x 3 serie nieźle spuchłem



Plecy wyciąg z góry szeroko

X x 10 x 5 serii ciężar ten sam co ostatnio

Plecy wyciąg z dołu wąsko

X x 8 x 5 serii delikatnie dołożyłem

Na koniec zrobiłem krótki filmik pokazowy dla kolegów , jak wzmacniam nadgarstki i przedramię ....


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium