SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 190126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Pomis
ja preferuje parowanie, tylko kurczaka paruje z 20min żeby był soczysty i jest zaj**isty


dokładnie, jem parowanego już z 4 miesiące i nie przejadł mi się nic a nic
do tego ja razem z kurakiem grilluje warzywa i mam za jednym zamachem

u mnie leci w mikrofali z opcją gotowania na parze

generalnie rewelacja

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
z krato na brzuchy u ekto jest jak z dużymi cyckami u grubej baby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 372
Tu się zgodzę. Jak widzę te filmiki na youtube, to śmiac mi się chce. Raczki jak patyki niedowaga 20 kg, ale się napina i krata jest ehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Pabloo93
a tak wogóle jak wybrać dobry chleb razowy aby napewno był z mąki żytniej a nie pszennej?


Zwracaj uwagę na skład. Najlepiej żeby było to pieczywo pełnoziarniste, twarde, lekko mokre. Inny gąbkowate bułki/chleby są często barwione żeby miały ciemny kolor.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
kuba_n jakich przypraw używasz dodatków? Ps ostatnio próbowałem ryż z cynamonem jak dla mnie porażka nie da się tego jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
czemu? ryż+słodzik+cynamon ofc bez kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
budzian1991
kuba_n jakich przypraw używasz dodatków? Ps ostatnio próbowałem ryż z cynamonem jak dla mnie porażka nie da się tego jeść


cynamon to faktycznie średnio pasuje do cycków, ale wg mnie trzeba szukać kombinacji i smaków

ja ładuję duuużooooo tymianku + czosnek taki układ pasuje rewelacyjnie, akurat tutaj mi się mało sypnęło
ostatnimi czasy obtaczam też fileta w szpinaku

tu jest więcej przypraw




Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-07-17 14:24:26

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Tymianek, czosnek, pieprz cayenne, chilli habanero, tabasco to chyba najciekawsze przyprawy. Jednak to już zależy kto co lubi.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-07-17 15:00:39

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie czy jecie jakie węglowodany proste? czy ich źródłem od czasu do czasuu mógł by być baton? i pytanko bo wczoraj wazyłem się i miałem 52,1kg dzisiaj już tylko 50,5kg dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
ważyłeś się na czczo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium