SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
No tak..., poprawne rozumowanie,jak Paradoks Zenona,że zając nie dogoni żółwia.

Jezoo-ale się nie przejmuj-ja tak sobie piszę z ciekawości-co odpowiesz - a nie - czy przyjedziesz :)

Bo jest coś takiego ,jak : Naturalna Kolej Rzeczy -i z tym nie da się walczyć-po prostu będzie jak ma być.


Ok ale chciałem o cymś innym się z Wami podzielić.


Parę dni temu miało miejsce bardzo ciekawe zjawisko-zobaczyłem zdjęcia na fb o 5 rano i aż mnie szczęka z wrażenia opadła.

Podpisy sugerowały,że jakieś UFO lata nad Kalifornią





Potem się ukazał film







Wyglądało to niesamowicie.
Ciekawe ,co Szajba,nasz spec od rakiet -o tym by powiedział?
Może też odpalał jakąś rakietę nocą i ma podobny film?



Nie dość tego-w święta Rosjanie nam zafundowali podobne widowisko-testowali rakietę balistyczną.




U mnie chyba nie było to widoczne-zresztą nie wiem-bo spałem-coś ok 4 w nocy się to działo.

Tylko jedna rakieta a niebo całe rozjaśnione.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131199
jezoo
Jakbym miał dzieci dorosłe, siedział na emeryturze i miał totalny brak zajęcia też bym podróżował po kraju i za granicę jak tylko naszła by mnie ochota. Czasami do stolicy ciężko mi się zebrać
Tam to tylko na Nowogrodzką ALBO ZAWODY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti, czasami mam wrażenie, że siedzisz po drugiej stronie łącza i robisz sobie totalne jaja prowadząc psychologiczne zagrywki. Na to też jest określenie w podręczniku do psychologii - myśli nadwartościowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
jezoo
Jakbym miał dzieci dorosłe, siedział na emeryturze i miał totalny brak zajęcia też bym podróżował po kraju i za granicę jak tylko naszła by mnie ochota. Czasami do stolicy ciężko mi się zebrać
Tam to tylko na Nowogrodzką ALBO ZAWODY


jeżeli już na jechać na nowogrodzką to polecam tylko teatr muzyczny Roma, nic więcej ciekawego na tej ulicy nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Jezoo... :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Jezoo... :)






Sikłem Nie potrafiłbym Olkowi spokojnie spojrzeć w twarz bez eksplozji śmiechu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
A byś 20 stycznia poznał Olka-gościa ,który trenuje nawet dłużej niż ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdzałem połączenia do Poznania i wychodzi trochę cienko. Wyjazd 00:30, powrót ok 2:00 następnego dnia. Ponad 5h w trasie busem. Musiałbym wziąć 3 dni urlopu w pracy. W dodatku nie znam miasta ale to już nie duża przeszkoda. Pomyślę nad tym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Zaczynasz gadać do rzeczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Koniec roku za chwilę,pora na tradycyjne podsumowania i plany na przyszłość.


Jako człowiek żyjący w trzech strefach czasowych ,nie mam z tym problemu,bo jest ogromny materiał porównawczy i wielka baza danych :)


W kosmosie -same zagrożenia :)


Na świecie-wszystko się sypie..

W Europie - jak wyżej

W kraju- podobnie



Oczywiście piszę tu o kulturystyce i sportach siłowych


Mówi o tym Bartek Janiszewski(próbowałem go zaprosić na jeden z programów-na razie nie wyszło :) ) -ciekawy wywiad,w wielu sprawach się w jakimś stopniu zgadzam :)










Co do planów na przyszły rok :


- W styczniu-testy produktów Iron Horse,naszego sponsora działu : przydające się trenującym kobietom -na razie tłoku nie ma-nasze panie są bardzo ostrożne i/lub nie czujące się chyba w takich klimatach -kompletnie nie wiem dlaczego .

Panowie juz przetarli szlaki-nic trudnego :).


- od lutego,jeżeli chodzi o testy -coś bardzo konkretnie dla mężczyzn -testy suplementów Iron Horse na masę i siłę.

Myślę,żę nie będzie tu problemu z kandydatami na testerów.


By jeszcze w tym pomóc

-Od stycznia rusza konkurs idealnie pasujący do tego testu -robimy masę i siłę a konkursowymi wyznacznikami postępu będą obwody kończyn.


Nie dość tego -mam w planach specjalne programy-jak zrobić 50 cm w bicepsach-mam kilku pretendentów do tego wymiaru,pomoga im mistrzowie,którzy już tą granicę przekroczyli.

Będzie okazja obserwować treningi pretendentów do tych wymiarów-którym brakuje niewiele ,ale na razie nieudało im się tegowymiaru osiągnąć.

Może udział w programie,inne podejście do treningów diety-pomoże im pokonać tą granicę?


Jaka korzyść z tego dla forumowiczów + 35 i dla pozostałych?

Będzie okazja spróbować treningów,które może i Wam pomogą w rozbudowie mięśni ramion.





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium