SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.2

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 265295

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
u nas burze dythi wiec nic z tego i zrobilem plyo w domu:) dzisiaj rusze na aswalt bo smazy;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 735
... bylem dokladnie zobaczyc wysokosc tego kosza i tak naprawde ma 2,68 cm .. jednak soltys mial racje i jego sprawne oko widzi wysokosc z kazdej perspektywy ujecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 602 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4761
Bardziej mnie dziwi, że nie sam nie poczułeś różnicy między 2,68 a 3,05. Toż to prawie 40 cm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
nie wyczuwasz ironi od powietrznego:)?
skonczyc ta dyskusje o wysokosciach kosza i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pragne tylko zauwazyc jedna rzecz, podalem SWOJE zdanie, nikogo nie wyzywam od oszustow, idiotow itp. Kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Od tego jest te forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
bylem na boisku:D
mega mi sie skakalo...gralem sobie z ddzieciakami ale zrobilem 8 wsadow podczas gry;p
nawet alley byl i sobie od deski rzucilem:) dobrze jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
Sołtys, u nas na siłowni mogę zmieniać obciążenie co 5 kg. Najmniejsze krążki 2.5kg później 3 kg. I przez to wychodzi, ze jestem w stanie progres robić góra przez 3 tygodnie, a chciałem zrobić przynajmniej 2 miesiące treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
trudno, nastepnym razem zacznij z mniejszego pulapu zeby dluzej robic progres. Dojdz do momentu az sie zatniesz i przerwa. Albo zostaw ciezar i doloz jedno powtorzenie za tydzien...to tez progresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
jednak adrenalina robi swoje...
poszedlem na asfalt(obok jest zaraz stadion) i byl mecz ligowy miejscowej druzyny;)
masa kibicow....i ja z pilka...niesamowite jakiego kopa mi to dalo jak widzialem ze siedza wszyscy znajomi...goscie moi od wf...itd;)
paki laduje okrutne juz 5na5 wrzutek od tablicy koncze...glowa do obreczy brakowalo okolo 15cm:) lokiec na obreczy doslownie braklo tez z 5 cm;)
dziwi mnie tylko ze laduje takie paki i z taka latwoscia...ale windmilla i pompki dalej nie zrobie:(((( brakuje techniki i koordynacji.
ale wczorajszy dzien i dzisiejszy dobrze wroza:) cwiczyc i tyle:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
oj zgadza się, przy "widowni" podobnie jak Ty, kop adrenaliny, i skacze się wyżej

p.s. robiłeś filmiki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rower do pracy do ok. 1000zł

Następny temat

Kupowanie rowera w TESCO

WHEY premium