SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

podciaganie

Czy chodziło Ci o: "podciąganie"?

  • Treninc co drugi dzien na mase :)

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 12,10,8,6 Przedramie -Sciaganie sztangi palcami od tylu 2x 15 -Uginanie nadgarstka chwyt mlotkowym 2x 15 2.Plecy+Tric -Podciaganie na drazku wasko podchwytem 3x Max -podciaganie sztangi w opadzie nadchwytem (ciagnac do brzucha lub do klatki) 3x 12,10,8 -wioslowanie hantlami 3x 12,10,8 -Martwy ciag 3x 12,10,8 Tric -wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 934 Data: 2012-12-17 14:06:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW ocena planu 3 dni

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Proszę o ocenę planu FBW na 3 dni treningowe. Jak w ankiecie lat 26 waga 71kg i stoi w miejscu :) wzrost 180cm. Staż na siłowni około roku ale teraz miałem roczną przerwę. Głównym celem jest zwiększenie masy ( jestem ekto). Dieta ułożona i utrzymywana na poziomie >3000kcal czyli około 1000 nadwyżki. Suplementacja delikatna planuje Gainer [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1635 Data: 2017-02-06 16:06:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Was. Proszę Was o pomoc przy ułożeniu (skorygowaniu) planu. Poniedziałek (klatka piersiowa, triceps) Klatka piersiowa - Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (12,10,8,8) - Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej-głową w górę (12,10,8,8) - Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej (12,10,8,8) - Rozpiętki ze [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 652 Data: 2010-01-04 20:37:05 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • plan na mase do ocenki

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    witam chcial bym przedstawic wam swoj plan starz 7 miechow...Cos jeszcze dodac czy wszystko ok:> plan na masę: PONIEDZIAŁEK: Klatka: - wyciskanie sztangi w leżeniu na łwace poziomej 3 serie 12/10/8 powt. - wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej - głową w górę 3 serie 10-12 powt. - rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej 4 [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 3156 Data: 2006-08-17 15:50:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • SPLIT - DO SPRAWDZENIA

    Temat
    Trening dla początkujących

    cześć. bardzo proszę o pomoc kogoś doświadczonego. chciałbym abyście sprawdzili i skorygowali poniższy trening. na siłownię chodzę 3x w tygodniu. z góry dzięki i pozdrawiam Dane wiek: 16 wzrost: 180 waga: 70 cel: masa staż na siłowni: ~6 miesięcy 1 DZIEŃ: Klatka 1. Wyciskanie sztangi/sztangielek na skośnej głową w dół (3s, 12/10/8) 2. Wyciskanie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 575 Data: 2010-04-06 23:39:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kronos6 Trening na masę

    Temat
    Trening dla początkujących

    płeć: mężczyzna wiek:18 lat Wzrost:183 waga: 63 wymiary: klatka: 93 ramię: 28 przedramię: 27 bark: 33 udo: 52 łydka: 36 Poniedziałek: *Klatka 1) Wyciskanie sztangi na suwnicy(ławka pod kątem 30 stopni) 4x12 2) Ropiętki w siadzie na maszynie 4x12 3) Wyciskanie poziome w siadzie na maszynie 4x12 4) Rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1002 Data: 2010-01-26 13:10:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapraszam

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Już dość dużo mam treningów za sobą, mały zasób wiedzy posiadłem i postanowiłem napisać plan na massę : PONIEDZIAŁEK Mięśnie klatki piersiowej Wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc 12/10/8/8/6 Wyciskanie sztangi na ławce skośnej (pozycja głowa do góry) 12/10/8 Rozpiętki na ławce skośnej ( pozycja głową w dół) 12/12/12 Krzyżowanie linek [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1204 Data: 2005-11-30 20:38:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozpiska

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam mógłby ktos zerknąć na mój plan?? najbardziej zależy mi na sile,ale słyszałem ze robiac treningi na a mase sila tez przychodzi calkiem niezle,z gory dzieki:))) Poniedziałek Klatka na ławce skośnej do góry-3 serie 10,8,6 powtórzeń Klatka na ławce poziomej-3 serie po 10 powtórzeń Rozpiętki na ławce poziomej-3 serie po 10 powtórzeń [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2466 Data: 2007-05-08 21:58:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na masę do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    ŚRODA (klatka + triceps) KLATKA: 1. Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej (12-10-8-10) 2. Wyciskanie sztangi na skosie górnym (3x10 kąt 40-30-15 aby przećwiczyć mięsień piersiowy większy - górny w różnych płaszczyznach) 3. Wyciskanie sztangi na skosie dolnym (3x10) 4. Rozpiętki na skosie dolnym (3x10) TRICEPS: 1. „Francuzy" na ławce prostej [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 468 Data: 2010-01-15 01:06:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Od miesiąca jeżdze na rowerze trening aerobowy i chodzę na siłownie.Znalałem ciekawy i gotowy plan treningowy FBW z progresją cieżaru.http://www.mr-trener.pl/wakacyjna-forma-z-treningiem-fbw.Piszę żeby zacząć ten trening trzeba obliczyć swoje maksy czyli jaki ciężar maxymalny jesteśmy w stanie podnieć raz w każdym ćwiczeniu.No więc robiłem dzisiaj [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 771 Data: 2015-11-14 20:25:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Plan: masa + siła Dieta: B:2-2.5 W:5-6 T:2 Czas trwania :4 tygodnie Jest to lekko zmodyfikowany plan superhoero by Christian Thibaudeau pode mnie z priorytetem na barki i biceps.TRoche przeładowany ale to tylko 4 tygodnie, potem tydzień regeneracji. A1A2 i analogicznie to oczywiście SS :] W każdej następnej serii progresja i zwiększanie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 855 Data: 2009-01-09 13:57:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na mase - proszę o ocenę, porady

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witajcie. PŁEĆ: Mężczyzna WIEK: 24 WZROST: 175 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: około 3 lata WAGA CIAŁA: około 80kg OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 33,5 OBWÓD BICEPSU: 39 OBWÓD ŁYDKI: 40cm OBWÓD UDA: nie mierzone OBWÓD BIODER: nie mierzone OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 89 OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 117 OBWÓD BARKÓW: nie mierzone OBWÓD NADGARSTKA: nie mierzone Cel - [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1214 Data: 2012-05-06 21:09:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, prosze o korekty planu ktory jest dla mnie bardzo wartosciowy i wazny poniewaz bedzie to moj 1 plan z dieta wyliczona co do grama. Umieszczam go w tym dziale poniewaz mysle ze dzial trening dla poczatkujacych nie jest tak czesto odwiedzany przez doswiadczonych uzytkownikow tego forum, a jak juz pisalem wczesniej zalezy mi aby plan ten byl [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 4308 Data: 2008-06-23 20:12:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo prosze o pomoc - młodziak .

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ! Bardzo chciałbym was poprosic o pomoc wobec tego , ze za dwa miesiace mam dopiero 15 lat nie jestem jeszcze tak doswiadczony jak co po niektórzy z was . Ciagle czytam dowiaduje sie coraz wiecej ale wszedzie pisze cos innego itd . Meczy mnie sprawa wykonywania ilosci serii , powtorzen , cwiczen na daną partie mieśnia . Z tego co wiem to na [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1465 Data: 2011-07-31 21:39:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam na imię Radek, mam 21lat i pracuję w biernie fizycznym zawodzie-kierowca ciężarówki. Temat ogólnikowo był na forum poruszany, ale ja się zwracam z ogromną prośbą do Was byście mi pomogli indywidualnie ułożyć mój plan tygodnia pod względem treningów i diety. Wielu kierowców argumentuję wygląd swojej sylwetki tym iż nie mają miejsca i [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 299 Data: 2015-03-27 22:10:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • FBW z 3x10-12 na 15-10-5, jak to zrobić??

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Czy mógłbym zastosować progresję 15/10/5 do następującego treningu FBW?? przysiad 3s docelowe + 2 rozgrzewkowe Rdl 2s docelowe + 2 rozgrzewkowe wyciskanie leżąc 3s docelowe + 2 rozgrzewkowe wiosło w opadzie 3s docelowe + 2 rozgrzewkowe push press 2s docelowe + 1 rozgrzewkowa ściąganie drążka górnego za plecy/podciąganie 3s + coś dodatkowo [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1181 Data: 2012-11-08 10:50:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ACT do poprawy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Wiek: 20 lat Wzrost: 172 cm Waga: 75kg Staż: 0 Cel treningu: lekka redukcja, przygotowanie do FBW, trening ogólnorozwojowy Czas trwania: 2x po 4 tyg Przerwy między stacjami: 15s Przerwy pomiędzy obwodami: 2min Obciążenie: takie by zrobić 12-15 powtórzeń Przed treningiem: 10min jazdy na rowerze stacjonarnym i stretching Po treningu: stretching [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1896 Data: 2008-02-16 19:10:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czołem Zawodnicy! Proszę o zweryfikowanie moich założeń. Czy może mi się stać jakaś krzywda tak ćwicząc, czy może osiągnę zamierzone cele? Trening 1, poranny, przed śniadaniem (IF, pierwszy posiłek o godzinie 14) Tabata, 4 minuty, 20s/10s, (burpee, pajacyk, bieg bokserski) - robię to w dobrym tempie, a i tak nie czuję chęci "zwrotu". W zeszłym [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2470 Data: 2016-04-05 12:24:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masówka do ocenki

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam! Przedstawiam Wam do oceny mój plan treningowy na mase oraz proszę Was o wpisanie do niego ilości serii i powtórzeń, bo z tym mam kłopot. Mam 17 lat i dopiero chcę zacząć swoją przygodę z siłownią, dlatego proszę o wyrozumiałość. Mój staż to trening ACT na wf, kilka lat gry w piłke nozną w klubie, basenik itp. Narazie mam do dyspozycji [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 911 Data: 2006-07-18 20:51:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z przysiadami (ćwiczeniami na nogi)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, od kilku lat ćwiczę, z większymi lub mniejszymi skutkami. Swoją przygodę z siłownią zacząłem jakieś 3-4 lata temu, kiedy razem z bratem ćwiczyliśmy w domowej siłowni. Był to split 4dniowy. Wiadomo, pierwszy trening to na zadowalające na tamten moment rezultaty nie trzzeba było długo czekać. Potem przechodziłem przez lepsze lub gorsze [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 808 Data: 2013-11-18 00:11:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)