SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

podciaganie

Czy chodziło Ci o: "podciąganie"?

  • Trening do oceny!!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] chwytem na drazku z wioslami 4x12-15 6. wyciskanie sztangielek siedzac 2x15 7.superseria na 2 lawkach skosnych (jedna pod ostrzejszym druga pod lzejsym katem) 4x15 8.podciaganie wyprostowanych nog w zwsie 3x12 Wtorek Plecy, biceps 1. Podciaganie sztangi do brzucha w opadzie 4x8 2. sciagania drazka do plecow 4x15 3. suprseria podciagania [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1013 Data: 2007-05-23 21:17:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening dla średniaka

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Mam 26 lat, 193 wzrostu waga 102. Ukończyłem 3 miesięczny trening Weidera dla średnio zaawansowanych (4-dniowy), nie chcę by ciało przyzwyczaiło sie do wysiłku więc chcę coś zmienić. 1,5 miesiąca przerwa tyg na regenerację jak i teraz. Jednak efekty idą powoli muszę przyznać. Dietę trzymam jednak nie jest to tak powiedzmy na wysokim [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1222 Data: 2014-03-13 13:17:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] cwiczenia w ktorych bardziej liczy sie technika badz sila sama w sobie a wyrzucic maszyny. Takie jak pompki na poreczach, martwy ciag, pokmpki na poreczach na triceps, podciaganie na plecy. Cwicze mniej wiecej 2 lata tylko teraz mialem przerwe na 6 miesiecy, czyli tak jak bym zaczynal od zera. Dieta oczywiscie trzymana. Nie wiem tez czy [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 820 Data: 2012-01-30 21:06:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • boks a siłka heheh

    Temat
    Sztuki Walki

    witam! wiem że takich tematów było naprawde dużo ale sprawa jest dla mnie ważna ćwicze już jakiś czas na sekcji boksu a teraz chcialbym dołaczyć do tego siłke (ćwiczyłem cały czas ale nieregularnie i bez żadnego planu) hehehe ułożyłem sobie taki plan: barki 9 serii po 6-8 powtórzeń -wyciskanie sztangi sprzed głowy 3s 6-8powt -unoszenie [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 8169 Data: 2004-06-09 17:37:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase do oceny i poprawki..

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam! Jak w temacie proszę o ocenę i ew. poprawę treningu i jeszcze jakbyście powiedzieli mi gdzie mam wcisnąć przedramiona to byłoby elegancko. Zaznaczam że posiadam tylko wolne ciężary i dysponuje dobrą techniką. Ćwiczę od 15 roku życia z przerwami od nowego roku wziąłem się za to na powżnie i z dyscypliną, dieta jest w 70%, suplementy też [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 774 Data: 2013-02-05 16:54:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening Split do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla początkujących

    Prosiłbym o ocenę i ewentualne poprawki planu treningowego: ŚRODA Plecy - Podciąganie na drążku do klatki 3s MAX - Podciąganie drążka wyciągu górnego do karku 2s 12-10 - Wiosłowanie sztangą 3s 10-6 - Wiosłowanie końcem sztangi 2s 12-10 - Skłony ze sztangą na karku 3s 12-10 - Szrugsy ze sztanga 2s 10-8 - Szrugsy z hantlami 2s 15-10 Triceps - [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1432 Data: 2011-10-09 13:04:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan fbw do sprawdzenia

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] wiem więc proszę o sugestie Plan B Klatka piersiowa: - Wyciskanie skos hantlami 4s Plecy: - PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM - do klatki czy karku ? 3s - podciaganie 3s Barki: -wyciskanie sztangi 3s Nogi: - Przysiady ze sztanga 3s tutaj właśnie problem ;c czy mógł bym je robić na szówcicy smitha lub na cos innego je zamienić [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 897 Data: 2013-05-12 20:46:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Split 4x tydzień

    Temat
    Trening dla początkujących

    Poniedziałek(ciężki) Klatka+barki+triceps Klatka: -wyciskanie sztangi płasko 3s -wyciskanie sztangielek skos + 3s -rozpiętki ze sztanielkami skos + 3s Bary: -wyciskanie sztangi z klatki stojąc 3s -unoszenie sztangielek bokiem 3s Triceps: -Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3s -Pompki w podporze tyłem 2s [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1241 Data: 2010-03-24 14:38:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening do oceny-staż 18 miesiecy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    [...] 4: 15 12 10 10 Podciąganie sztangi do brody 4x 15 12 10 10 Unoszenie sztangielek do przodu w górę 3x 15 kaptury: -szrugsy: 3x15 Biceps: -uginanie na modlitewniku 4x10 -podciaganie gryfu na lince z dołu 3x10 -uginanie hantli stojac (młotkowo)4x10 Czwartek: Klatka: -wyciskanie na ławce skośnej w górę wąskim chwytem (30 stopni) 4x10 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 850 Data: 2008-09-28 22:18:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Batistass/ Animal I have become

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Was w moim dzienniku! Założyłem go, ponieważ potrzebowałem motywacji, której niestety mi brakuje oraz ewentualnej pomocy, gdy zacznę zbaczać z kursu. Chciałem mieć także wgląd na moje działania jako osoba trzecia. Mam nadzieję, że przejrzystość, którą postaram się zachowywać oraz rzetelne wpisywanie moich poczynań zaowocuje współpracą. [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2404 Data: 2009-09-01 10:19:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w Ułożeniu Planu treningowego

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Pomoc w Ułożeniu Planu treningowego Witam wszystkich może mi ktoś pomoże bo cholerka przejżałęm tu chyba ze 100 postów jak nie lepiej i nie moge znaleść planu treningowego który by mi odpowiadał. Napisze swoej dane według schematu: 1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1492 Data: 2005-08-21 23:12:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na mase - 4 dni (zmiany i ocena)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Cześć Panowie, wrzucę wam poniżej mój plan treningowy na cyklu masowym na 4 dni w tygodniu, plan układany był w stylu push-pull. Z racji, że nie długo wybiję mi już kawałek czasu jak na nim ćwiczę, jakie zalecenia czy pomysły mielibyście aby coś w nim zmienić aby mięśni nie złapała monotonia, może zamienić dni? Ewentualnie pozmieniać aby któreś [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 346 Data: 2020-01-18 08:56:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o ocene planu na mase.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    1.PŁEĆ : mężczyzna 2 .WIEK: 24 3 .WAGA: 95 4.WZROST: 194 5 .WYMIARY: -Biceps: 40 -Klata: 108 -Udo: 67 -Talia: 87 6 .STAZ NA SILOWNI: 5 miesiacy (po przerwie rocznej) 7.CEL TRENINGOWY : masa 8.UPRAWIANE INNE SPORTY : 9.DOSTĘP DO SPRZĘTU (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sztanga/sztangielki ławka 10 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1040 Data: 2008-12-26 13:47:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam! Mam na imię Ania i zachęcona wieloma wspaniałymi przemianami które tu widziałam, postanowiłam również spróbować swoich sił. Jestem zmotywowana i gotowa to akcji 'redukcja' Wiek : 21 Waga : 65 Wzrost : 176 Obwód w biuście : 98 Obwód pod biustem : 75 Obwód talii w najwęższym miejscu : 77 Obwód na wysokości pępka : 84 Obwód bioder : 95 [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2640 Data: 2011-04-05 15:54:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w sprawdzeniu treningu na redukcję

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam mam 25 lat waże 100 kg i chce zgubić kilogramy. W tamtym roku trenowałem trochę na siłowni ok 3 miesiące ale później przerwałem. Od następnego tygodnia rozpoczynam trening na siłowni. Chodzi mi o to, żeby zjechać z wagi i polepszyć kondycję z rozbudową mięśni. Napisałem sobie taki plan treningowy i proszę o opinie i poprawki dodam, że [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 575 Data: 2013-01-11 13:08:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy trening FBW

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam do końca tego tygodnia ciągnę redukcję i po redukcji chcę powoli wejść na zero i pozniej lekką nadwyżkę przed redukcją ćwiczyłem zawsze splitem zmieniałem różnie co około 8 - 10 tygodni . Cwiczę na siłowni około rok i teraz chciałbym spróbować 3 dniowego FBW żeby podbić ładnie masę i coś poskrobałem i chciałbym abyście ocenili ten plan Pon [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 503 Data: 2019-12-10 17:51:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening FBW + aeroby do oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    proszę o ocenę treningu FBW, oraz aerobów właśnie skończyłem cykl robię sobie odpoczynek i za chwilkę lecę dalej (podsumowanie w moim dzienniku str 12) w obecnej chwili jestem na redukcji dieta dopięta do tej pory leciałem tak: aeroby codziennie rano na czczo - lekko poniedziałek, środa, piątek po południu siłka w pozostałe dni bez siłki po [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1375 Data: 2012-11-11 14:31:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na mase (porady/sugestie)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam Panowie/Panie mam prośbę niech ktoś mi poradzi/podpowie czy ten plan jest odpowiedni ?? chciałbym gdzieś jeszcze wcisnąć kaptury i przedramię ale nie wiem gdzie ?? Od razu zaznaczam ze diety jako takiej nie trzymam nie pozwalają mi na to fundusze ale staram się zdrowo odżywiać i spożywać 4-5 posiłków dziennie. Pon. plecy : podciąganie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 787 Data: 2012-02-18 14:19:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich użytkowników i mile pozdrawiam!!!Pisałem wiele na forum o:regeneracji,planach treningowych,dietach i nie uzyskałem satysfakcjonujących odpowiedzi.Zabieram się do ćwiczeń od przyszłego tygodniu i potrzebuje pomocy z waszej strony.Zacznę po koleji 1.Mimo ciężkich ćwiczeń(codziennych)na brzuch(a6w,ABSy i inne podobne)po 6 miesiącach [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1154 Data: 2010-01-13 18:18:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan do poprawy i oceny

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam .... Trenuję już od kilku lat z przerwami i nie mogę powiedzieć że nie widzę efektów , jednak jak wiem z doświadczenia zawsze mogłoby być lepiej ..dlatego mam plan do oceny a właściwie chodzi mi o sugestię co poprawić,dodać,zmienić :] 1. Poniedziałek: Barki- 1.Wyciskanie hantli w siadzie 5s x15,12,10,8,6 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 524 Data: 2011-12-14 18:09:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)