A ja ze swojej strony mogę opisać z grubsza jedną ironiczną sytuację jeszcze za czasów technikum. A mianowicie tez był taki
"co to nie ja bo karate ćwiczył z bratem " że gaz t g**** że jak go spryskam to mi dokopie. Oberwał wtedy red pepper-em stream i się ze....ał. I to dosłownie później nie miał ochoty na kolejne konfrontacje.
Zmieniony przez - 91posir w dniu 2018-01-06 17:25:22
"co to nie ja bo karate ćwiczył z bratem " że gaz t g**** że jak go spryskam to mi dokopie. Oberwał wtedy red pepper-em stream i się ze....ał. I to dosłownie później nie miał ochoty na kolejne konfrontacje.
Zmieniony przez - 91posir w dniu 2018-01-06 17:25:22
1

Dawno tutaj nie zaglądałem a czytam że działo się trochę
Rozpisał się "specjalista od realnej samoobrony" a ja jestem przerażony tym co ta osoba ma do powiedzenia.Po pierwsze jest to forum tematyczne o miotaczach,więc reklamowanie tutaj jakiejkolwiek szkoły samoobrony jest co najmniej nie na miejscu...Pisanie głupot że dziewczyna "paluchy w oko i 