SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652684

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
nie dalkeo masz apteke to powiedz co trzeba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
haha, szkoda ze na pomoscie nie zrobiles fotki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
u mnie dziś świąteczna klata i bary,na siłce ludzi w upór to nie to co kiedyś,że przychodziła tylko grupka zapaleńców,w wigilie w sumie zjadłem może ze 300g ryby w pomidorach trochę śledzi z 6-7 pierogów,jeden mały kawałek ciasta i doszedłem do wniosku,że jednak zdecydowanie bardziej mi smakuje moje codzienne mielone z ryżem

-wyciskanie na ławce skośnej w górę smith
60x15
100x10
140x10
180x5

-wyciskanie sztangi poziom
60x10
100x10
140x10
160x10
180x6

-rozpiętki na maszynie siedząc
2x12-10 -ostatnia cały stos+ podwójny drop po 5 powt.

-wyciskanie na hamerze siedząc na dół klaty
120x10
160x10,10

-wznosy boczne stojąc
15x16
20x15
25x14
30x8

-wyciskanie na hamerze na barki sprzed głowy
100x12
150x12,12

-wspięcia jednonóż na suwnicy
5x25-15


+20 min cardio na bieżni
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
U mnie dzisiaj od otwarci mega wysyp ludzi. Gorzej chyba niż w tygodniu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2605 Napisanych postów 13588 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 469238
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 26640 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 260190
dziś poszły plecy

-wiosłowanie sztangą
60x12
100x12
140x10
180x10
200x8

-wiosłowanie przy wyciągu z v-ką
140x12
170x10
190x8

-podciąganie szerokim nachwytem
3x8-5

-wiosłowanie półsztangą z oparciem klatki szeroki nachwyt
60x12
80x9,8

-wiosłowanie podchwytem jednorącz na hamerze
60x12,12,12

-ściąganie z góry do klatki szerokim nachwytem
50x12
60x12
70x10
80x8

-odwrotne rozpiętki na maszynie
3x15

-szrugsy na maszynie
160x20
200x20
240x15
280x12

-uginanie jednorącz na maszynie modlitewnik
4x12-10


cardio 15min na bieżni,micha póki co jeszcze bez zmian czyli niecałe 5,6-8k kcal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemek, masa czy redu a nawet jak byłeś off to formę prezentowałeś niesamowitą ! Do tego wielki + za zdroworozsądkowe podejście do tego sportu !
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
Dziękuję Trzeba zawsze wypośrodkować - forma musi się trzymać, ale nie musi być to forma startowa, i nie kosztem wszystkiego Trzeba być przede wszystkim człowiekiem, potem kulturystą. A Ty Luki przeginasz z tym wiosłem
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
CZWÓRKI LEKKO

1. SQ na hack maszynie R12
10x60 / 10x80 / 10x95 / 12x110 / 16x100 / 19x90

2. Wykroki z hantlami 5x
20x12 / 15x14 / 12x16 / 12x16 / 12x16

3a. Hack SQ wąsko 4x12 3s faza neg
20kg

3b. Odpychanie suwnica 4x15 3s faza neg
120kg

3c. Prostowanie siedząc 4x20
7,5kg

+25 min aero


Rozpyerdol Pompa już po seriach rozrzewkowych spora, a potem to już kosmos Żarcie dobrze się przepalało Wszystko dość lekko zrobione, ale i tak nogi mdlały od pompy. Szczególnie przy gigantserii, z 3s fazą negatywną
Kabli też coś wywaliło



SUPLEMENTACJA

BCAA Max Support 40g przed treningiem
BCAA G-MAX 40g na treningu
Ultra Whey Pudding 50g po treningu
Omega 3 20 caps do posiłków (normalnie będzie więcej)
VitaminALL Vitamins & Minerals 1 tab rano, 2 tabs na noc
Vitamin C 2g do posiłku, poza potreningowym
Mass Activator 100g po treningu


DIETA

Od dzisiaj zmiany, miska na chwilową redukcję i poprawę wrażliwości insulinowej. Dzisiaj szło tak:
1. 35g T + 63g b
2. 35g T + 63g B
3. 35g T + 63g B
4. NA TRENINGU 35g carbo + 45g BCAA
5. 100g WW + 63g B
6. 100g WW + 63g B

W inne dni będzie po 75g węgli, tylko w dzień nóg po 100g.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12358
Oooo, nowy fajny manewr do sprawdzenia, myślisz że u naturalkóf takie zabiegi się sprawdzą ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

Następny temat

SFD Team: Dymitr Zasada - CienkiGosciu - MASA

electro
Polecane artykuły