SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 13

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 189375

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
kubsztix
Witam, juz nieraz pewnie bylo, prosze powiedzcie mi czy np. Maka Lubella pelnoziarnista, rozni sie czyms od maki pszennej typ 1850 (graham)? Co myslicie o mace z pszenicy durum? Czym sie rozni owsiana od owsianej razowej? dzieki za pomoc z gory, pozdr.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-06-06 16:29:06


Lubella pełnoziarnista jest z 3 zbóż: pszenicy, żyta i orkiszu. Na pewno ilość składników mineralnych jest inna niż w 1850 graham. Mąkę z pszenicy durum stosuje się najczęściej do makaronów. Razowa musi mieć nie mniej niz 2% składników mineralnych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Domer powiedz prosze jeszcze, jesli mialbys wybierac miedzy lubella a ta wlasnie pszenna, ktora dla nas lepsza? Czy przez to, ze lubella to mieszanka 3 rodzajow raczej nie powinno sie porownywac? Powiedzmy, ze bede uzywal tej 1850 do np. Pizzy dietetycznej, gofrow itp. Bedzie dobrze? Bo wiadomo, ze razowa 2000 jest specyficzna i z niej raczej ciezko zrobic takie rzeczy. Co np. Powiesz na mieszanie typ 2000 razowej z pszenna 1850 pol na pol do wlasnie pizzy? O durum pytam bo kiedys ktos mi polecal na forum do pizzy dietetycznej. Czy maka owsiana to to samo jakbysmy sami w domu zmielili platki?
Edit: moze jest gdzies na forum jakis "wyklad" ktory przyblizy jakie maki nadaja sie dla nas patrzac pod katem kulturystycznym?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-06-06 17:15:55

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
nigdzie nie znalazlem odpowiedzi, mam nadzieje ze dobry dział
Jak różni się toksyczność alkolohu (2-4x w tygodniu) od toksyczności metanabolu (30mg eod)? Co mocniej uszkadza wątrobę (nie chodzi o inne efekty uboczne tych substancji)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Prosze Krotki i na temat. Zdarzaja sie dni ze nie mam gdzie zjesc nic do wieczora, to czy na noc upchac te brakujace kalorie <B,W,T> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Alkohol szkodliwszy. Śmiało bierz metanabol. (to chciałeś usłyszeć)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Czy mogę dac truskawki do posiłku przed treningowego??
Jestem na Carb Cycling i chce z redukcji wejść na masę jak to zrobić żeby sie nie zalać (endo) dodać węgli czy tłuszczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139
Witam chciał bym zapytac czy pasta jajeczna kupywana w sklepie jest dobra
na sniadanie np do bulek lub chlebu , jak ktos robi mase??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
kubsztix
Domer powiedz prosze jeszcze, jesli mialbys wybierac miedzy lubella a ta wlasnie pszenna, ktora dla nas lepsza? Czy przez to, ze lubella to mieszanka 3 rodzajow raczej nie powinno sie porownywac? Powiedzmy, ze bede uzywal tej 1850 do np. Pizzy dietetycznej, gofrow itp. Bedzie dobrze? Bo wiadomo, ze razowa 2000 jest specyficzna i z niej raczej ciezko zrobic takie rzeczy. Co np. Powiesz na mieszanie typ 2000 razowej z pszenna 1850 pol na pol do wlasnie pizzy? O durum pytam bo kiedys ktos mi polecal na forum do pizzy dietetycznej. Czy maka owsiana to to samo jakbysmy sami w domu zmielili platki?
Edit: moze jest gdzies na forum jakis "wyklad" ktory przyblizy jakie maki nadaja sie dla nas patrzac pod katem kulturystycznym?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2013-06-06 17:15:55


Ponawiam

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
Jay Cutler Endomorfing
Urodzony: 03.04.1973
Wzrost-175cm
Waga startowa: 120 kg
Waga poza sezonem: 140 kg
Obwód bicepsa: 57 cm
Obwód uda: 76 cm
Obwód łydki: 50 cm
Obwód pasa: 86 cm
Obwód szyi: 49 cm
Kraj: USA

Jakim cudem on ma tyle w pasie, jak ja mam więcej, a mam kratę i jestem ekto. :P Jakas sciema?

Zmieniony przez - Masyn w dniu 2013-06-07 10:22:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Czy mogę dac truskawki do posiłku przed treningowego??


Możesz.

Witam chciał bym zapytac czy pasta jajeczna kupywana w sklepie jest dobra
na sniadanie np do bulek lub chlebu , jak ktos robi mase??


Zrób samodzielnie pastę - to robota na 10minut z gotowaniem jajek wlącznie.


Jakim cudem on ma tyle w pasie, jak ja mam więcej, a mam kratę i jestem ekto. :P Jakas sciema?

To dział odżywianie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Porady co do low carb

Następny temat

Dieta na mase do korekty

WHEY premium