SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Trochę o suplementacji -stosuję trochę na zasadzie ...... -eee mniejsza z tym :).


Suplementacja na wyrównywać ewentualne niedobory a nie zastępować jedzenie-jak często mniej doświadczeni to robią.

Po pierwszym treningu kupują supli na 1000 zł bez ładu i składu - część zużyją a cześć po roku ląduje u kolegów lub na śmietniku.

Regularnie ale tylko okresowo używam:

1.vit K2 + D3 -dobra sprawa na redystrybucję wapna,tam gdzie powinno trafiać a nie do blaszek miażdżycowych w żyłach i tętnicach.Podobno też wzmacnia stawy,kości ścięgna-a to mnie się zawsze przydaje.

2.vit C w proszku stosuje ok 2 gramów dziennie-pomaga na wszystko i jak się trenuje szybko pojawiają się braki.


Obie te vit można kupić w sklepie SFD na kilkadziesiąt złotych a starczają na ok 2 miesiące.


Z Hitec stosuję proteinę C6 -praktycznie jedna z lepszych protein-i smakowo i starcza na długo.

Teraz w okresie letnim korzystam codziennie zz BCAA w proszku do rozpuszczania w wodzie.

Pyszny smak,lepiej pić to niż jakieś wynalazki ze sklepu - są różne smaki do wyboru i jest tez bezsmakowa.
Dziennie ok 1 litr tego wypijam.
Mnie wiśnia,cytryna i orange podchodzi.


I to praktycznie wszystko z czego korzystam.

No tak jeszcze zapomniałem o Blade-przedtreningówce -stosuję ją przed ciężkimi treningami lub jak czuje ,że jakoś mocy nie ma po pracy albo długiej podróży.

Na te 2-3 godziny naprawdę działa i pozwala podnieść stopień determinacji treningowej o co najmniej 10-15 %.

To konkretnie daje w każdym ćwiczeniu 1-2 powtórzenia więcej.

Naprawdę udana kompozycja i naprawdę działa,do tego smak super-można by pić więcej ale bym w nocy nie spał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Przy okazji zapraszam do tematu o Johnie Citrone-kulturyście przez całe życie.

Dziś ma 73 lata ,forma nie taka ,jak u ojana ale źle nie jest.

Mieszka na Malcie,chodzi na siłownie,rozbija się sportowymi furami,uśmiechnięty i opalony .


Jak ktoś tam będzie-na pewno go spotkacie .




https://www.sfd.pl/Kulturysta_przez_całe_życie__John_Citrone-t1123196.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
masti


1.vit K2 + D3 -dobra sprawa na redystrybucję wapna,tam gdzie powinno trafiać a nie do blaszek miażdżycowych w żyłach i tętnicach.Podobno też wzmacnia stawy,kości ścięgna-a to mnie się zawsze przydaje.

2.vit C w proszku stosuje ok 2 gramów dziennie-pomaga na wszystko i jak się trenuje szybko pojawiają się braki.


Obie te vit można kupić w sklepie SFD na kilkadziesiąt złotych a starczają na ok 2 miesiące.



Jakiejś konkretnej firmy te witaminy polecasz? Bo troszkę tego widzę jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Co komu pasuje,ja kupuje firmy All Nutrition-ceny fajne i ilości odpowiednie,opakowania 500 gram vit C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
masti
Co komu pasuje,ja kupuje firmy All Nutrition-ceny fajne i ilości odpowiednie,opakowania 500 gram vit C


Też zażywam tą witamine C ale mieszam ja razem z BCAA , samo BCAA jest mi za słodkie. Oprócz tego okresowo też K2 i D3 ale tylko w zimie, co drugi dzień witaminy w tej chwili HI TECA. Przed treningówkę biorę właściwie zawsze po 12 godzinach w pracy potrzebuję jakiegoś pobudzenia do treningu same dobre chęci nie zawsze wystarczą . A od końca czerwca jeszcze Creasteron po treningu ( dostałem od żony na urodziny )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Dokładnie robię tak samo-2 gramy vit C do 500 ml BCAA i jest super napój .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti


Polecam.
Może nawet Fans się uruchomi ?



Mr Masti, szybciej zobaczymy Ciebie na scenie niz fansa po******lajacego po krzakach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Już po treningu klaty i ramion-plan jaki jak poprzednio.

Powoli dochodzę do siebie :)

Tatar zaliczony i porcja witamin.

Waga przed treningiem 102,4,po treningu 101,3 kg (oczywiście bez wizyt w wc).

Pewnie trochę to świadczy o intensywności treningu.

Kiedyś,dawno temu,przy dłuższych i intensywniejszych treningach -traciłem ok 2-2,5 kg -przy podobnej wadze.


Ciekawe jak u Was to wygląda?

Procentowo to ok o,9 % wagi,kiedyś było ok 2,5 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130963
U mnie waga chyba rośnie (piję po każdej serii łyk lub dwa wody z BCAA i obecnie z wytłoczynami z malin - żona robi dżem gładki a ja mam błonnik i to co się do niego przylepi).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
A masz kaieś dokładne dane ?
Czyli jaka waga i ile wypiłeś?
Też da radę spadek obliczyć.

Taki trening to pewnie z 30 kg ATP się zużyje. (u mnie )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium