SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc przy wyborze gazu pieprzowego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059684

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
Próbuję przez to powiedzieć, że jeśli założysz płaszcz, koszulę z kołnierzykiem, lub krawat, to możesz mieć nawet kałacha, a oni nawet Cię nie zauważą :) Może śmieszne ale działa.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
Acha, jeszcze jeden trick. Bierzesz że sobą torbę lub plecak. Uwaga legitymujących skupia się na torbie. Pokazujesz ją, wszystko w porządku. Dają Ci spokój. Dwa razy uniknąłem w ten sposób niewygodnych pytań o gaz pieprzowy który miałem w kieszeni kurtki :) Po prostu po sprawdzeniu torby robi im się jakby głupio i często dają już spokój :)


Zmieniony przez - Henel w dniu 2016-02-14 21:34:39
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
Co do tej sytuacji o której wspomniał 91posir, to słyszałem o podobnych zdarzeniach i to pewnie nie był odosobniony przypadek. Pewnie dlatego wycofują palne gazy, żeby nie dochodziło do czegoś takiego.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 74 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 637
no rozumiem ale chodzi mi jak juz znajda przy tobie gaz,nie moga zabrac ale tak jak napisales zalezy na jaki patrol trafisz,zabiora i nic im nie zrobisz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
No dokładnie, to jest kalkulacja zysków i strat oraz ocena sytuacji. Mnie sprawdzali we trzech, bez świadków, nocą, na pustej ulicy. Byli nieprzyjemni, żeby nie powiedzieć agresywni. Bez powodu, nic złego nie robiłem. Wracałem do domu. Uznałem że nie warto stawiać się dla NATO. Gdyby był biały dzień, świadkowie a to byłby Sabre to pewnie próbował bym się wykłócać :) A tak to jeszcze by mnie zatrzymali i powiedzieli że np. byłem agresywny czy coś...


Zmieniony przez - Henel w dniu 2016-02-14 21:56:59
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 74 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 637
no dokladnie,ja czesto chodze w nocy dlatego sie obawiam ale trudno najwyzej kupie drugi :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 485 Napisanych postów 1048 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18733
Jakby coś to tłumacz, że to pieprzowy i że nosisz go do obrony, że tata Ci go kupił na gwiazdkę po tym jak Cię okradli, albo jakiś taki inny bajer. Wiesz o co chodzi ;) Tak jak piszesz, gaz noś, najwyżej kupisz drugi jakby co.


Zmieniony przez - Henel w dniu 2016-02-14 22:33:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 931 Napisanych postów 865 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8970
Henel
Co do tej sytuacji o której wspomniał 91posir, to słyszałem o podobnych zdarzeniach i to pewnie nie był odosobniony przypadek. Pewnie dlatego wycofują palne gazy, żeby nie dochodziło do czegoś takiego.
Tutaj palność nic nie ma do rzeczy dajmy nato red pepper też jest gazem palnym a nie jest szkodliwy mój obecny pies jak był szczeniakiem przegryzł puszkę 75 ml i duża część gazu dostała się do oczu i jakoś nie doznał uszczerbku na wzroku. Jeżeli już mówimy o związkach szkodliwych są to rozpuszczalniki. Co do tłumaczenia to ja mam prosty myk art 11 ust 6 ustawy o broni i amunicji mówiący że na ręczny miotacz gazu obezwładniającego nie jest wymagane zezwolenie. I tutaj nie trzeba wyjaśniać jaka jest to substancja, osoba bardziej zdeterminowana morze zadać kilka następujących pytań:
1. Podstawa , powód , przyczyna podjęcia czynności
2. Gdzie w prawie jest zapisane nie można nosić i posiadać gazu obezwładniającego
3. przyczyna , powód konfiskaty gazu
4. żądanie udokumentowania tego faktu w postaci protokołu



Zmieniony przez - 91posir w dniu 2016-02-14 22:56:23
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 917 Napisanych postów 1401 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70169
Wracając do tematu w miarę tanich, a skutecznych gazów, to czy całkiem niezły Red Pepper Gel i Diamont Power Liquid to nie ten sam gaz, tylko z inna naklejką? Opakowania oprócz naklejek są identyczne. http://sharg.pl/product-pol-105579-Gaz-pieprzowy-Sharg-Graphite-Gel-63-ml-Stream-11063-S.html ; http://sharg.pl/product-pol-105654-Gaz-pieprzowy-Sharg-Diamont-Power-Liquid-63-ml-Stream-21063-S.html 
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 74 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 637
przyszedl do mnie dzisiaj Sabre Red mk 3,5 CONE troche mnie zaskoczylo bylem pewien ze jest duzo wiekszy w sensie wyzszy,ale jest optymalny
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

BJJ i przewroty

Następny temat

Trening bokserski i trening siłowy.

electro
Polecane artykuły