Cokta - dlatego właśnie robię podciąganie w pierwszej kolejności żeby mieć na nie najwięcej mocy:) chyba że nie o to chodziło?:)
jjfight - ostatnio było lżej przez kontuzję ale od dziś znów wracam do ostrych treningów:) tylko siłka będzie lekko ale na SW i basenie zap*****lał bede:) zauważ że było 2600 + ciasto którego nie miałem jak policzyć:) czyli śmiało 3000 kcal by mogło być. Gdy mi się zdarzyła ta kontuzja obciąłem kcal, treningi mniej intensywne były a oprócz nich zero ruchu, cały czas albo siedziałem albo leżałem więc na nic by mi było ponad 3000 kcal jeść:) ale od dziś wracam do normalnej diety.
Jeszcze jest maleńka opuchlizna na kolanie ale już dziś wybieram się na trening.
jjfight - ostatnio było lżej przez kontuzję ale od dziś znów wracam do ostrych treningów:) tylko siłka będzie lekko ale na SW i basenie zap*****lał bede:) zauważ że było 2600 + ciasto którego nie miałem jak policzyć:) czyli śmiało 3000 kcal by mogło być. Gdy mi się zdarzyła ta kontuzja obciąłem kcal, treningi mniej intensywne były a oprócz nich zero ruchu, cały czas albo siedziałem albo leżałem więc na nic by mi było ponad 3000 kcal jeść:) ale od dziś wracam do normalnej diety.
Jeszcze jest maleńka opuchlizna na kolanie ale już dziś wybieram się na trening.