SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Erwinoos - każdy dzień przybliża mnie do sukcesu!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Około pół roku, czy krócej Zacząłem jakoś w Kwiertniu, skończyłem w Październiku. 3 treningi w tygodniu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Bardzo dobry wynik wg mnie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Gena mam do łydki Bardzo dobra metoda, to bardzo dobry wynik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak zapragnę masy to wezmę ją na warsztat

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
1/6 tydzień wysokich zakresów powtórzeń.

TRENING 17.12.2011

FBW

Rozgrzewka ogólna + 2 serie rozgrzewkowe każdego ćwiczenia.

Wykroki ze hantlami:
17kg x 10
17kg x 10

Uginanie nóg leżąc:
32kg x 10
35kg x 10

Wyciskanie hantli na skosie: (+ pompki na poręczach)
22kg x 10 +3
22kg x 10 +3

SS: Face Pull + Unoszenie hantli bokiem:
10kg x 10 + 6kg x 10
10kg x 10 + 6kg x 10

SS: Uginanie ramion ze sztangą stojąc + Francuz kombinowany:
15kg x 10 +10
17kg x 10 +10


Notatka treningowa:
Trening zaczął się źle, a to ze względu na to, że nie potrafię wykonać bułgara. Za bardzo mnie chwiało, cóż widocznie przysiady z wolnym ciężarem nie mi pisane. Zamiast tego dodałem wykroki, tu takiego problemu nigdy nie miałem. Ale ogólnie takie treningi są lżejsze, niż wysokie zakresy - mniejsze zmęczenie i szybko schodzą. Gdyby wczoraj nie było treningu, zrobiłbym jeszcze wiosło.

Uwagi do ćwiczeń:
Wykroki - dobrze weszło.
Uginanie - druga seria szła zarąbiście.
Skos - tutaj jestem spokojny, bo wiedziałem że jest dobrze, skoro 2 miechy robiłem tylko skos. Dipsy coś chuiowo.
SS barki - po każdej serii czułem bok i tył barków, więc dobrze.
SS łapy - ładna pompka.





Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-17 17:38:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Trening poszedł ładnie to widać.
Łap soga za nutkę.:)

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21531
Cokta znałem tą metodę na łydki przed Tobą Tylko później mi odradzili jak wrzuciłem plan do sprawdzenia. Teraz bym miał większe niż uda W nowym planie będę robił. Jak robiłeś 3 razy w tyg to ile obwodów ? 2 czy 3 ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Zwiększałem trening o jeden obwód co 3 tygodnie. Doszedłem do 3 na luzie i zakończyłem przygodę z tym treningiem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi na dużych łydkach nie zależy, ale jak będę chciał je domasować to wiem do kogo się zgłosić
Donia nie trawię, takie jakby hiphopolo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20023
Robisz jeszcze kompleksy czy już zrezygnowałeś?
Nowy plan całkiem fajny widzę:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw do oceny

Następny temat

Plan na mase do oceny

electro
Polecane artykuły