Notatka treningowa: Trening zaczął się źle, a to ze względu na to, że nie potrafię wykonać bułgara. Za bardzo mnie chwiało, cóż widocznie przysiady z wolnym ciężarem nie mi pisane. Zamiast tego dodałem wykroki, tu takiego problemu nigdy nie miałem. Ale ogólnie takie treningi są lżejsze, niż wysokie zakresy - mniejsze zmęczenie i szybko schodzą. Gdyby wczoraj nie było treningu, zrobiłbym jeszcze wiosło.
Uwagi do ćwiczeń: Wykroki - dobrze weszło.
Uginanie - druga seria szła zarąbiście.
Skos - tutaj jestem spokojny, bo wiedziałem że jest dobrze, skoro 2 miechy robiłem tylko skos. Dipsy coś chuiowo.
SS barki - po każdej serii czułem bok i tył barków, więc dobrze.
SS łapy - ładna pompka.
Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-17 17:38:12
Szacuny
2
Napisanych postów
862
Wiek
30 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
21531
Cokta znałem tą metodę na łydki przed Tobą Tylko później mi odradzili jak wrzuciłem plan do sprawdzenia. Teraz bym miał większe niż uda W nowym planie będę robił. Jak robiłeś 3 razy w tyg to ile obwodów ? 2 czy 3 ?