Szacuny
110
Napisanych postów
3897
Wiek
50 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
76182
trenuje od listopada z Olga i faktycznie jestem w Szklarskiej na sportowej majowce z rodzina. Oprocz samych treningow mozna sporo sie dowiedziec zarowno od trenerow jak i lepszych/bardziej doswiadczonych zawodnikow. Cena to glownie kwestia hotelu/zarcia. Sa tacy co wynajeli lokum samodzielnie i dogadali sie odnosnie uczestnictwa w zajeciach. Trenera nie nasylalem, ale AMYD ma racje niezaleznie od wynikow, ktore robi albo nie robi . Ciebie Ron to kazdy trener odpaliby po tygodniu . Ja tez wiem, ze nic nie wygram, ale chce zmaksymalizowac korzysc z tych 12-13h ktore mam na trening. Uwazam, ze w ten sposob przygotuje sie duzo sensowniej do wysilku na pelnym. Zaspamowalismy troche xzaarowi dziennik...
Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html Rekordy osobiste w Tri: 1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48' Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017
Szacuny
179
Napisanych postów
2112
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
82535
Zupełnie nie rozumiem takiej papki o jakiej piszesz brzmi to trochę jak wymądrzanie się. W takim wypadku podaj mi idealny plan treningowy który doprowadzi mnie do 30 minut na 10km przecież to tylko F=a*m , V=s/t albo p=m*v
Szacuny
179
Napisanych postów
2112
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
82535
Marcel_197
trenuje od listopada z Olga i faktycznie jestem w Szklarskiej na sportowej majowce z rodzina. Oprocz samych treningow mozna sporo sie dowiedziec zarowno od trenerow jak i lepszych/bardziej doswiadczonych zawodnikow. Cena to glownie kwestia hotelu/zarcia. Sa tacy co wynajeli lokum samodzielnie i dogadali sie odnosnie uczestnictwa w zajeciach. Trenera nie nasylalem, ale AMYD ma racje niezaleznie od wynikow, ktore robi albo nie robi . Ciebie Ron to kazdy trener odpaliby po tygodniu . Ja tez wiem, ze nic nie wygram, ale chce zmaksymalizowac korzysc z tych 12-13h ktore mam na trening. Uwazam, ze w ten sposob przygotuje sie duzo sensowniej do wysilku na pelnym. Zaspamowalismy troche xzaarowi dziennik...
Trochę spamu się przyda bo dziennik nie żyje -)
Marcel ja się z tobą zgadzam, niczego nie neguje. Fajnie tak sobie potrenować z lepszymi sam bym z chęcią np. z kimś pojeździł na rowerze tylko z kimś mniej więcej na moim poziomie. Niedługo będę długie biegi robił z kolegą biegającym ultra bo on szykuje się do utra ja do pełnego rekordy mamy podobne więc poziom będzie zbliżony i też będzie fajnie. Trener to dobra sprawa z tegoo powodu że spada z ciebie obowiązek planowania i nie zastanawiasz się czy coś wypali czy nie czy tak ma być czy nie tylko robisz co ci każde i tyle jak nie wypali to sumienie masz czyste tylko portfel uboższy -)
Ale wyczułem sprawę ze Szklarską. Szykuj formę bo ja na 5150 idę w trupa.
Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2017-05-03 21:02:56
Szacuny
110
Napisanych postów
3897
Wiek
50 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
76182
na 5150 to bedziesz czekal na mnie 30' . Poczekaj, bo piatke trzeba przybic . Teraz mam stres przed St Polten. Zostalo 2.5 tygodnia. Juz sie nie moge doczekac. Zyciowki raczej nie bedzie, bo to plywanie w dwoch zbiornikach czasowo zajmie wiecej. Poza tym, trasa roweru z 1000m przewyzszen. Niemniej zawalcze... zobaczymy co sie udalo zbudowac przez te kilka miesiecy.
Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html Rekordy osobiste w Tri: 1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48' Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017
Szacuny
179
Napisanych postów
2112
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
82535
Na 5150 można nakręcić rekordy niewiarygodne na rowerze bo tam wieje w plecy cały czas z tego co ja tam byłem + Nieporęt zawsze wiało tak samo jeśli chodzi o kierunek -) Kurcze zapomniałem o tym że ty tam jedziesz. Powodzenia. Mogę ci tylko powiedzieć po moim starcie że ten pierwszy start TRI w sezonie jest trudny po tylu miesiącach rdzewienia -) Musisz podejść pełny agresji mi tego zabrakło ale na Piaseczno już się dobrze nastawię -)
Szacuny
44
Napisanych postów
195
Wiek
40 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
12646
Ronin, szkoda że na chemi tak nie uważałeś w szkole ... Twojego życia już nie zmienie, niech ktoś inny to przeczyta i wyciągnie wnioski ...
70 kg zawodnik składa się z 7,000,000,000,000,000,000,000,000,000 atomoów, które podlegają tym samym prawom fizyki .
To nie jest kwestia wymądrzania się, a wiedzy z zakresu podstawowych praw rządzących światem .
Jeżeli ktoś zostawia w szeregu reakcji chemicznych, praw fizyki miejsce na "romantyzm" czy "nadprzyrodzone moce" to chyba słabo mu szło w szkole ...
Większość reakcji naszego organizmu została opisana prawami oraz wzorami, ta część, która nie została opisana wymaga poznania i zdiagnozowania ale nie wynika ona z romantyzmu tylko prostych praw.
Łatwo jest tłumaczyć sobie niezrozumeinie tych praw czy wymagań trenera poprzez "nadprzyrodzone siły" w celu postawienia na swoje...
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
13801
Napisanych postów
23343
Wiek
56 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
636483
"Wiem, ze nic nie wiem" - tak powiedział kiedyś mądry człowiek. AMYD mówi "Wiem, ze wiem wszystko". Sorry, ale pracując doświadczalnie od ponad 20 lat na co dzień z organizmami żywymi, znacznie mniej skomplikowanymi niż człowiek, mogę Ci tylko powiedzieć, że biologia i chemia są bardziej kapryśne niż Ci się wydaje. Więcej w sukcesie czasami intuicji, niż matematycznych formułek. Dobrze, ze w naturze jest miejsce i na romantyków i na takich jak Ty:)
Szacuny
195
Napisanych postów
9906
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
174402
Jest jeden mały szczegół jak dla mnie: każdy z nas ma inne cele i inne podejście do sportu. Ronowi akurat pasuje taka droga - "romantyczna". "Problem" w tym, że Ron trenując wg intuicji osiąga naprawdę fajne wyniki - tak było w poprzednim sezonie. Wyniki z Sierakowa i Gdyni, co tu dużo mówić, raczej wstydu nie przynoszą.
Żeby nie było: trenowanie z trenerem też jak najbardziej rozumiem.
Miom zdaniem wszystko sprowadza się właśnie, jak napisałem, do celów i oczekiwań.
Szacuny
179
Napisanych postów
2112
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
82535
AMYD ja z kolei na twoim miejscu nie lekceważył bym potęgi umysłu i psychologii nie od dziś wiadomo że w sporcie najważniejsze jest zdrowie i silna psychika w dalszej kolejności predyspozycje.